Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

„Pokaż swoje wnętrze” - nowy konkurs portalu Archimania.pl

.

ECHONETPortal ECHONET objął patronatem medialnym konkurs portalu Archimania.pl - „Pokaż swoje wnętrze”. Celem Konkursu jest promocja designerskiej twórczości kierunków związanych z architekturą, poprawa jakości funkcjonowania i wyglądu biur oraz aktywizacja środowiska studenckiego.Portal ECHONET objął patronatem medialnym konkurs portalu Archimania.pl - „Pokaż swoje wnętrze”

Portal architektoniczny Archimania.pl powstał z myślą między innymi o studentach architektury. Archimania to przydatne informacje o odbywających się konkursach ogólnopolskich i światowych, nowinki ze świata architektury, ogłoszenia o pracę i nawiązanie współpracy, interesujące tematyczne forum.


Tematyka konkursu:

Aranżacja wnętrza biura (gabinet,open-space,sala konferencyjna).

Aby wziąć udział w nowym konkursie Archimania.pl, trzeba spełnić dwa warunki.

Pierwszy - to wykorzystanie krzeseł oraz mebli Nowego Stylu należącego do jednej z największych na świecie grup produkujących meble - Nowy Styl Group.

Drugi - to ciekawy pomysł na zaaranżowanie przestrzeni biurowej oraz kreatywne rozwiązania.

Celem Konkursu jest:

– promocja designerskiej twórczości kierunków związanych z architekturą, projektowaniem wnętrz, designem i innymi pokrewnymi kierunkami,

– poprawa jakości funkcjonowania i wyglądu biur,

– aktywizacja środowiska studenckiego, absolwenckiego, designerskiego, architektonicznego,

– promocja polskiego designu.


W Konkursie może wziąć udział każdy, kto zajmuje się designem, projektowaniem, architekturą itp. Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie prace autorskie. Każdy uczestnik może nadesłać dowolną ilość prac konkursowych z wykorzystaniem mebli współorganizatora Konkursu i fundatora nagród firmy Nowy Styl.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie prac z wykorzystaniem mebli/ linii Infinita firmy Nowy Styl. Gotowe do wykorzystania bryły modeli można pobrać ze strony:


http://www.nowystyl.com/archimania/


Współorganizator funduje nagrody rzeczowe za I i II miejsce w Konkursie.

I miejsce zostanie przyznane przez jury składającego się z przedstawicieli portalu Archimania oraz przedstawicieli sponsora nagród w konkursie firmy Nowy Styl.

II miejsce zostanie przyznane dla pracy, która zdobędzie największą ilość głosów internautów.

Nagrodą za I miejsce będzie krzesło Infinita manager z zagłówkiem i regulowanymi podłokietnikami (skóra albo tapicerka-kolor do wyboru) o wartości: 1228 zł

Nagrodą za II miejsce będzie krzesło Infinita operative (siedzisko tapicerowane tkanina contract)– oparcie siatkowe wysokie, zagłówek tapicerowany, podłokietniki z regulacja – wartość nagrody to 937 zł

Prace konkursowe należy wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W temacie wiadomości należy wpisać: „Praca na konkurs: Pokaż swoje Wnętrze”.

Konkurs potrwa od 1 lutego do 31 marca 2010 roku.


Regulamin konkursu można przeczytać TUTAJ

Więcej informacji na stronie: www.archimania.pl/konkursy/konkursy-archimanii.html


stat4u