„Missing” - wiosenna nowość serialowa w AXN

.

AXN„Missing: Zaginiony”, to nowy serial kryminalny pełen tajemnic, widowiskowych pościgów i gwiazd takich jak Ashley Judd i Sean Bean. Polscy widzowie telewizji AXN będą mogli oglądać serial już od 20 marca, czyli pięć dni po oficjalnej premierze w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.


Tajemnicze zniknięcie syna

Po lutowej premierze serialu „Firma”, „Missing: Zaginiony” będzie kolejną w wiosennej ramówce AXN produkcją. „Missing: Zaginiony” to wciągającą fabuła i zwroty akcji, które będą towarzyszyć historii pokazującej jak daleko może posunąć się matka aby ochronić swoją rodzinę.

Od tragicznej śmierci męża Becci (Ashley Judd), jej jedyny syn, Michael (Nick Eversman), jest dla niej całym światem. Kiedy dostaje się na zagraniczne stypendium w Rzymie, Becca mimo pewnych obaw nie jest w stanie odmówić mu wyjazdu. Jednak jej wątpliwości potwierdzą się wraz z tajemniczym zaginięciem Michaela. Była tajna agentka CIA musi wziąć sprawy w swoje ręce i rozpocząć prywatne śledztwo.

Korzystając z nabytych jeszcze w agencji umiejętności, wyrusza w długą podróż aby odnaleźć ukochanego syna. Rozdziera stare rany podejmując się praktycznie niemożliwego zadania. Wkrótce każdy, kto stoi za zniknięciem Michaela, będzie mógł się przekonać, że Becca nie jest zwykłą matką.

W rolach głównych

W roli Becci zobaczymy Ashley Judd, znaną publiczności z takich kinowych produkcji jak „Gorączka”, „Podwójne zagrożenie” czy „Bez przedawnienia”.

Angielski aktor Sean Bean, znany m.in. z filmu „Władca Pierścieni” i serialu telewizyjnego „Gra o Tron”, wcielił się w rolę Paula Winstone’a, agenta operacyjnego CIA i nieżyjącego już męża Becci.

Agent Dax Miller, szef zachodnioeuropejskiej komórki CIA, grany jest przez Cliffa Curtisa, który pojawił się w takich filmach jak „Szklana Pułapka 4”, „Dzień Próby” czy „Złoto Pustyni”.

AXN przygotowało specjalną stronę internetową poświęconą serialowi „Missing: Zaginiony”.

Emisja: od 20 marca, w każdy wtorek o godz. 22:00 w AXN


stat4u