„Pasja ekstremalna” - nowy program w TVP HD

.

„Pasja ekstremalna”, to nowy program TVP HD o niezwykłych wyczynach ludzi z zamiłowaniem do uprawiania niebezpiecznych dyscyplin sportowych. W programie poznamy sportowców, których wyczyny przekraczają granice fizycznych możliwości człowieka i mrożą krew w żyłach widzów.


Sporty ekstremalne

W każdym odcinku „Pasji ekstremalnej” spotkamy śmiałków, którzy narażają swoje życie dla adrenaliny, widowiskowego efektu, sportowego wyniku, dla własnej satysfakcji.

Poznamy m.in. Artura Kielaka - mistrza akrobacji lotniczych, jednego z sześciu najlepszych pilotów w Europie, Szymona „Szamana” Godźka – mistrza polski w Dirt Jumpingu, Andiego Mancina – kierowcę rajdowego, pierwszego Polaka, który w 2009 roku stanął na podium Rally America oraz pierwszego w historii polskiego kierowcę zaproszonego do udziału w X Games, czyli najsłynniejszych na świecie zawodach sportów ekstremalnych oraz Tadeusza Błażusiaka – motocyklistę, pierwszego zawodnika w historii, który pięciokrotnie wygrał najtrudniejsze zawody enduro na świecie – Erzbergrodeo.

Bohaterowie „Pasji ekstremalnej” opowiedzą o swoich sukcesach i porażkach. Zobaczymy ich podczas treningów i bezlitosnej rywalizacji na zawodach. Poznamy widowiskowe dyscypliny sportów ekstremalnych, zobaczymy wyjątkowe zdjęcia, niezwykłe ujęcia nakręcone także przez samych zawodników podczas treningów i zawodów.

Emisja: w każdą sobotę o godz. 21:50 w TVP HD


stat4u