„Lista przebojów Nadaje Się! 2009” w Polskim Radiu Euro
02.12.2009.
Polskie Radio EuroPolskie Radio Euro zaprasza słuchaczy do głosowania na najbardziej popularne nagranie roku 2009. Głosowanie potrwa do 30 grudnia na portalu polskieradioeuro.pl. Utwory wybierane będą spośród nowości płytowych, które pojawiły się na antenie Polskiego Radia Euro od stycznia do grudnia 2009 roku.



Na liście znalazło się 200 utworów – polskich i zagranicznych. Do 30 grudnia słuchacze mogą głosować za pomocą SMS-a pod nr 7134 z numerem ulubionego utworu. Lista i fragmenty zgłoszonych utworów znajdują się na stronie www.polskieradioeuro.pl/nadajesie2009.Codziennie 10 osób spośród głosujących dostanie nagrodę – gadżet Polskiego Radia Euro.

W czwartek, 31 grudnia, w specjalnej audycji między godz. 18:00 a 22:00 będzie można usłyszeć ranking utworów wybranych przez słuchaczy. Trzy osoby, które trafnie wytypują zwycięskie utwory, otrzymają nagrody główne – iPody Nano.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Dodaj do:
 

:: Nowości programowe

Nowości programowe - sierpień

Kolporter RSS

echonet   echonetTV