Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
WAGS - 2. sezon
od 19 sierpnia o 20:00 w E!
Detoks
od 23 marca o godz. 20:00 w CBS Action
Taneczny oddział LA Clippers
od 27 marca o godz. 21:00 w E!

Nowy kanał dokumentalny. N24 Doku startuje we wrześniu

Euronews z informacjami w technologii 360°

CP: Otwarte okno AXN dla pakietu Mini HD

Wakacyjna kampania wizerunkowa VOX Music TV

Nuta.TV w ofercie sieci kablowej UPC

„BLOW Job – The Real Office” na antenie 4fun.tv

włącz .

4Fun.tvNa antenie 4fun.tv wystartował pierwszy program typu reality show. Program ma zmienić spojrzenie na pracę w koproporacji, która jest kojarzona ze sztywnymi spotkaniami i wyścigiem szczurów. Bohaterowie „BLOW Job – Thee Real Office” od listopada na antenie stacji, zmieniają to banalne myślenie.


Nocne życie pracowników agencji

Bohaterowie reality show – autentyczni pracownicy firmy PB Group Premium Beverages, stojący za sukcesem napoju BLOW Liquid Energy Drink. Jak zapowiada nadawca, bohaterowie wywrócą do góry nogami wszystko co wiedzieliśmy na temat zasad klasycznego zarządzania marką i pokażą, jak wygląda prawdziwe nocne życie.

Sześć osób, sześć różnych charakterów, miliony kreatywnych pomysłów i jeden cel – sprawić, aby napój Blow zatrząsł rynkiem. Głównym bohaterem serii jest Jakub K. Kozioł – charyzmatyczny prezes zarządu oraz właściciel firmy. Wraz ze swoimi współpracownikami wprowadzi widzów w świat wielkich pieniędzy, biznesowych zagrywek i maksymalnej przyjemności.

Za produkcję reality show odpowiada firma MICHANNEL oraz Piotr Kuźniak, mający na koncie produkcję takich formatów, jak „Big Brother”, „Jestem jaki jestem”, „Fear Factor - Nieustraszeni” czy „Kawaler do wzięcia”.

„BLOW Job – The Real Office” można oglądać na antenie 4fun.tv w poniedziałki o 22:00, środy o 23:00 (wersja nieocenzurowana) oraz powtórki w niedzielę o 22:00.

Program został wsparty kampanią: outdorową w całej Polsce (formaty 5x2, 6x3, 12x3, 12x4), prasową oraz Internetową. Nie zabraknie również konkursów zarówno na antenie 4fun.tv jak również z wykorzystaniem Social Media.


stat4u