Przedłużona świąteczna promocja platformy Cyfra+
07.01.2010.
Cyfra+ Ze świątecznej promocji Cyfry+ będzie można skorzystać również w styczniu. Klienci w ramach przedłużonej oferty skorzystają z 50% rabatu na wszystkie pakiety Cyfry+ oraz m.in. bezpłatnego dostępu do: oferty premium CANAL+ i HBO, opcji Filmbox, kanałów HD, usługi multiroom i telewizora LG HD za 1 zł.

„Świąteczna promocja CYFRY+ okazała się dużym hitem, dlatego zdecydowaliśmy się ją przedłużyć. Chcemy maksymalnie wykorzystać efektywność kampanii i zaproponować tę cieszącą się dużą popularnością ofertę tym, którzy nie zdążyli jeszcze z niej skorzystać” – powiedział Grzegorz Bruski, Dyrektor sprzedaży i logistyki CANAL+ Cyfrowy.  

Abonenci, którzy zdecydują się na pakiet Prestiżowy+ lub Prestiżowy HD+ i 24-miesięczną umowę zyskują w promocji: 23-calowy telewizor LG Full HD za 1 zł, zestaw CYFRA+ Multiroom gratis przez cały okres minimalny umowy, abonament za pół ceny przez 11 miesięcy, opcję CANAL+ za pół ceny nawet przez 2 lata, opcję HBO i usługę HBO Digital gratis przez 5 miesięcy, a opcja Filmbox oraz wszystkie kanały HD gratis przez cały okres minimalny umowy.

W styczniowej promocji Cyfra+ proponuje, oprócz 24-miesięcznego minimalnego czasu trwania umowy, również kontrakty 18 i 13-miesięczne. Wysokość rabatów, z których korzystają abonenci, zmienia się w zależności od czasu trwania umowy promocyjnej i wybranego pakietu. Dodatkowe rabaty zyskują ci, którzy zamówią platfomę przez Internet. Szczegóły oferty dostępne są na dedykowanej promocji stronie internetowej www.cyfraplus.pl .  

Promocja dotyczy również dekoderów. W opcji na sprzedaż można kupić dekoder Sagem SD za symboliczny grosz, a w opcji wynajmu skorzystać z 50% rabatu przez okres minimalny umowy na dekodery PVR: najnowszy Pace PVR HD z pamięcią 500 GB lub Philips PVR HD.  

Styczniową promocję wspiera kampania reklamowa w telewizji (TVP1, TVN, Polsat, TVP Info) oraz w Internecie. Spot telewizyjny nawiązuje do poprzednich odsłon kampanii. Tym razem w koncepcie kreatywnym wykorzystano fakt, że w niektórych regionach kraju święta obchodzi się w styczniu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Dodaj do:
 

Kolporter RSS

 
echonet   echonetTV