|
„Wyśpiewać zwycięstwo” nowość w BBC Entertainment |
|
28.07.2009. |
Śpiewanie w chórach to jedno z najbardziej ulubionych zajęć Brytyjczyków. W kraju jest ponad 25 tysięcy zarejestrowanych zespołów wokalnych, które zrzeszają co najmniej pół miliona osób. Wyśpiewać zwycięstwo to cykl programów rozrywkowych, prowadzonych przez Myleene Klass i Nicka Knowlesa.
Tysiące chórów, reprezentujących bardzo różne rejony kraju i style śpiewania wysłało realizatorom programu swoje zgłoszenia na wideo. Najlepsze grupy zaproszono do występów przez panelem sędziowskim. Część z nich zdołała przejść do kolejnego etapu konkursu. Tym razem trzeba było zaśpiewać przed zgromadzoną w studio publicznością. Nagrodą w tym etapie było znalezienie się w grupie 15 półfinalistów. Teraz okaże się, kto ma techniczne umiejętności i wystarczający entuzjazm.
W każdym odcinku dwa chóry przechodzą do finału, w którym o ich losach decyduje publiczność. Trzy chóry przechodzą do finału całej serii – i tu okazuje się, któremu z nich uda się wyśpiewać zwycięstwo.
Premiera: 2 sierpnia (niedziela) o godz. 19:50 w BBC Entertainment
|