Magdalena Błaszczyk dyrektorem programowym TV Puls

włącz .

TV Puls Magdalena BłaszczykMagdalena Błaszczyk dołączy do zespołu TV Puls. Obejmie stanowisko dyrektora programowego i będzie odpowiedzialna za realizację strategii programowej kanałów TV Puls i Puls 2. Do jej zadań będzie należeć m.in. zarządzanie ramówką oraz nadzór merytoryczny programów i materiałów emisyjnych.


Powrót Magdaleny Błaszczyk

„Magdalena Błaszczyk dołącza do naszego zespołu w bardzo ważnym okresie dla naszej stacji. Już teraz Telewizja Puls jest trzecią, największą w Polsce stacją komercyjną. Planowana strategia rozwoju naszych kanałów, w perspektywie następnych lat zakłada dalszą ekspansję”
– komentuje Dariusz Dąbski, Prezes TV Puls.

Magdalena Błaszczyk była związana z Telewizją Puls w latach 2008 - 2013, w których pełniła stanowisko Menedżera ds. tworzenia i koordynowania ramówki, a następnie, w ramach awansu, Zastępcy Dyrektora ds. Programowych. Wcześniej, pełniła też obowiązki m.in. Sekretarza Programowego i Szefa Sekcji Koordynacji Programowej i Emisji w grupie TVN. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w branży telewizyjnej, w tym w szczególności w obszarze opracowywania strategii programowych.

Od roku 2015 była związana z Telewizją Polską, gdzie odpowiadała m.in. za opracowywanie strategii programowej, przygotowywanie ramówki i nadzór nad redakcją jednej z anten TVP S.A.


reklama & public relations:

Zmiany w strukturze dyrektorów Radia Eska, VOX i Wawa

14 lipca 2017

Grupa Radiowa Time, do której należą stacje radiowe Eska, VOX FM oraz Radio Wawa, postanowiła zmienić strukturę zarządzania w regionach. Teren nadzoru zwiększył się dla Magdaleny Talarczyk oraz Mariusza Zawiejskiego.

Magdalena Błaszczyk dyrektorem programowym TV Puls

5 czerwca 2017

Magdalena Błaszczyk dołączy do zespołu TV Puls. Obejmie stanowisko dyrektora programowego i będzie odpowiedzialna za realizację strategii programowej kanałów TV Puls i Puls 2. Do jej zadań będzie należeć m.in. zarządzanie ramówką oraz nadzór merytoryczny...

Ranking cytowalności. Jakie media najbardziej opiniotwórcze?

9 maja 2017

Instytut Monitorowania Mediów przedstawił miesięczne zestawienie najbardziej opiniotwórczych mediów. W pierwszej trójce najbardziej popularnych tematów znalazła się wypowiedź Marine Le Pen o sojuszu z PiS, a także temat dotyczący wyboru szefa Rady Europejskiej oraz wypadku...

Agnieszka Somerville dyrektorem dystrybucji NBCUniversal

13 marca 2017

NBCUniversal powołało Agnieszkę Somerville na stanowisko Director of Affiliate Sales, Poland. Somerville będzie koordynowała wszystkie działania dystrybucyjne związane z portfolio na terenie Polski a także będzie zajmowała się zarządzaniem współpracą z kluczowymi klientami.

Kamil Dąbrowa redaktorem naczelnym Radia ZET Gold

15 grudnia 2016

Dziennikarz Kamil Dąbrowa został redaktorem naczelnym Radia ZET Gold. W środowisku radiowym debiutował w stacji Radio Jazz. Następnie pełnił funkcję dyrektora programowego Radiostacji a także dyrektora - redaktora naczelnego Polskiego Radia BIS.

Marta Jakowluk nowym szefem HR w UPC

2 listopada 2016

Do zespołu UPC Polska dołączyła Marta Jakowluk. W firmie obejmie stanowisko szefa HR. Jakowluk w ostatnim czasie pracowała na stanowisku dyrektora HR na Polskę i kraje bałtyckie w Unilever Polska. Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu...

Polacy na pierwszym miejscu. 51% korzysta z adblockerów

27 października 2016

Kantar TNS opublikował wyniki globalnego projektu Connected Life 2016. Według zestawienia aż 51% polskich internautów używa w przeglądarkach internetowych wtyczek adblockowych. Jest to najwyższy wskaźnik na świecie. Co jest powodem?

ZPR Media tworzy nowy dział 360 Content Team

14 sierpnia 2016

Biuro Reklamy spółki ZPR Media utworzyło nowy dział 360 Content Team, który skupia ekspertów w budowaniu komunikacji z wykorzystaniem narzędzi content marketingowych. Redaktorem naczelnym nowej komórki została Aneta Magnuszewska.

Wakacyjna kampania wizerunkowa VOX Music TV

19 lipca 2016

VOX Music TV wystartował z wakacyjną kampanią wizerunkową pod hasłem „Zobacz Lato w Rytmie Hitów”. Ponadto w wakacyjnej ramówce znalazły się nowe programy: „Hit Na Drogę”, „VOX Dance Impreza”, „Lista Przebojów 1:0” i „Heheszki”.

Bartłomiej Grałek zastępcą dyrektora programowego

22 lutego 2016

TV Puls kolejny miesiąc dynamicznie rozwija i wymienia kadrę kierowniczą. Zastępcą dyrektora programowego ds. ramówki TV Puls został Bartłomiej Grałek. Dotychczas pełnił funkcję channel managera kanału Puls2. Będzie raportował bezpośrednio do prezesa telewizji.

Nowy dyrektor muzyczny. Anna Zawiślińska awansuje w Polo TV

4 lutego 2016

Anna Zawiślińska dotychczasowa zastępca dyrektora programowego w telewizji Polo TV, objęła funkcję dyrektora muzycznego. Nowe stanowisko rozszerza dotychczasowe obowiązki o nadzór nad kształtowaniem polityki repertuarowej oraz muzycznym brzmieniem kanału.

Zmiany w kadrze kierowniczej. Beata Dymacz dyrektorem operacyjnym TV Puls

31 grudnia 2015

TV Puls powiększa stanowiska w kadrze kierowniczej telewizji. Z początkiem stycznia do zespołu dołączy Beata Dymacz, która obejmie stanowiska dyrektora ds. operacyjnych. Będzie zarządzała następującymi obszarami firmy: finanse, HR, sprzedaż, technika i administracja.

stat4u