Plotek.pl z największą ilość subskrybentów w grupie

Serwis Plotek na YouTubeYouTube pozwala na dotarcie ze swoją ofertą do widzów na całym świecie. Z platformy korzystają również polskie serwisy plotkarskie. W listopadowym badaniu firmy Gemius/PBI pierwsze miejsce w kategorii zajął Plotek.pl. Ilu użytkowników serwisu śledzi treści na YouTube?YouTube zwiększa oglądalność materiałów wideo

W zestawieniu siedmiu najchętniej subskrybowanych kanałów na pierwszym miejscu znalazł się Plotek.pl z ilością 52 054 użytkowników, którzy śledzą kanał na YT. Na drugim miejscu uplasował się Pudelek.pl z ilością 41 439 użytkowników. Podium zamyka kanał serwisu Plejada.pl/Onet Styl Życia z ilością 29 922.

Na kolejnych miejscach znalazł się Jastrząb Post, Gala, WideoPortal oraz Przeambitni.

„Proponujemy naszym użytkownikom różnorodne materiały wideo, dopasowane do platformy, na której chcą je oglądać. W tym także tkwi sukces cyklu „Koło Plotka” - stawiamy na lekką rozrywkę, a do programu zapraszamy nie tylko celebrytów, ale także youtuberów i influencerów. Pracujemy również nad kolejnym formatem tworzonym z myślą o serwisie YouTube” - mówi Agnieszka Rowicka, redaktor naczelna Plotek.pl.