Adam Hofman powraca jako gospodarz programu „Gabinet cieni”

Adam Hofman prowadzącym program Gabinet CieniWP rozpoczyna współpracę z byłym politykiem PiS Adamem Hofmanem. Były poseł będzie prowadził program pt. „Gabinet cieni”. Gośćmi Adama Hofmana będą czołowi polscy politycy. Pierwszy odcinek jeszcze w maju na stronach portalu Wirtualnej Polski.Były rzecznik PiS-u z programem na WP

Adam Hofman kilka lat temu rozstał się z polityką. Wcześniej przez wiele lat był związany z partią Prawo i Sprawiedliwość. Był głównym przekaźnikiem medialnym, ponieważ pełnił funkcję rzecznika prasowego partii. Z Jarosławem Kaczyńskim rozstał się po głośnym wyrzuceniu w związku z tzw. „aferą madrycką”.

Wiedzę nabytą przez lata spędzone w Sejmie wykorzysta w programie „Gabinet Cieni” w WP. Będzie w nim ukazywać mechanizmy, znane wyłącznie osobom z najważniejszych gabinetów władzy.

Współpraca z WP to dla mnie wyzwanie i okazja do stworzenia formatu, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Nie będzie to kolejne powielenie projektów, które już wszyscy widzieliśmy. Pokażemy naszym widzom świat polityki takim, jakim jest, a nie jakim chcielibyśmy go widzieć. Kulisy decyzji, anegdoty i goście z każdej strony politycznej sceny. To wszystko w „Gabinecie Cieni” – mówi Adam Hofman.