Artykuł sponsorowany

Reklama

Portal ECHONET to pierwsze źródło informacji z branży medialnej. Codziennie z naszego portalu korzystają osoby związane z branżą: pracownicy stacji telewizyjnych i radiowych, agencji public relations oraz redakcje serwisów informacyjnych. Ponadto portal odwiedzają osoby prywatne zainteresowane rynkiem mediów i nowościami, które oferują stacje telewizyjne i radiowe.


Artykuły sponsorowane na stronach ECHONET charakteryzują się efektywną prezentacją treści oraz niską ceną.

Atrakcyjna specyfikacja artykułu sponsorowanego:

- brak limitu znaków w tekście,

- możliwość umieszczenia odsyłacza do strony Klienta,

- do 4 zdjęć w artykule,

- możliwość zamieszczenia logotypu Firmy Klienta,

- krótka informacja o Firmie,Formy artykułu sponsorowanego:


1. Slajd Flash

W okienku flash może być umieszczony logotyp lub inne grafika, która będzie służyła jako efektowny odsyłacz do treści artykułu.

Cena: 40 złotych netto / 1 dzień emisji.

PROMOCJA: Przy zakupie emisji na 7 dni, koszt 240 zł netto.


2. Kolumna Informacje

Krótka treść artykułu będzie umieszczona na głównej stronie w pierwszej pozycji kolumny z informacjami. Po naciśnięciu tytułu, użytkownik zostanie przeniesiony na podstronę z całą treścią sponsorowanego artykułu. Artykuł nie jest ruchomy i przez cały czas emisji artykułu pozostaje w tym samym miejscu.

Cena: 15 zł / 1 dzień emisji.


W sprawie artykułu sponsorowanego prosimy kontaktować się drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Reklama
Reklama