Portal ECHONET patronem VII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Placówka Oświatowa i Uczelnia Wyższa Roku 2016

Reklama

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło:

VII edycję Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Placówka Oświatowa i Uczelnia Wyższa Roku 2016.

Kandydatury można potwierdzać do dnia 15 listopada 2016 r. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej konferencji, zaplanowanej w Sound Garden Hotel w Warszawie.

Celem konkursu jest wybranie i nagrodzenie najlepszych Placówek Oświatowych i Uczelni Wyższych w Polsce (państwowych i prywatnych), oferujących atrakcyjne programy nauczania, realizowane w atmosferze przyjaznej i otwartej na potrzeby uczniów i studentów.

Placówki i instytucje mogą zgłaszać swoje kandydatury osobiście, przedkładając wymaganą regulaminem dokumentację. Nominacje przyznaje także organizator konkursu na podstawie dostępnych wyników badań i rankingów rynkowych. Zgłoszone Placówki i Uczelnie zostaną ocenione przez niezależną kapitułę konkursu z uwzględnieniem poziomu kształcenia oraz oferty programowej. Doświadczenie kadry dydaktycznej, prestiż oraz dynamika rozwoju, będą dodatkowymi aspektami działalności, branymi pod uwagę podczas oceny.

patronat medialny patronat medialny echonet echonet patronat echonet patronat patronat medialny

Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca podmioty edukacyjne i gospodarcze w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.

Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl

Reklama
Reklama