ECHONET patronem medialnym II Edycji Biegu Bohaterów

Reklama

Wielkimi krokami zbliża się II edycja Biegu Bohaterów. Już w ubiegłym roku mieliście okazję pokazać swoją supermoc, jaką jest chęć pomocy. W tym roku organizatorzy, czyli grupa studentów z Organizacji Studenckiej PANEUROPA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, mają zamiar razem z Wami spotęgować zeszłoroczny sukces!

7 maja 2017 roku w Dolinie Trzech Stawów odbędzie się charytatywny Bieg Bohaterów. Tym razem mamy wariant dwóch dystansów – na 5 oraz na 10 kilometrów (w drugim przypadku jest to zapętlona trasa 5-kilometrowa). Dodatkowo w tej edycji nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych biegaczy. Będą oni mieli okazję zmierzyć się z rówieśnikami w biegu dla dzieci oraz pobawić się w specjalnie przygotowanej strefie z animatorami oraz dmuchańcami!

Wpisowe za wzięcie udziału w Biegu to 30 zł (niezależnie od dystansu), a cały zebrany dochód zostanie przeznaczony na Hospicjum Cordis w Katowicach.

Warto zaznaczyć, iż w tym roku będziemy ponownie gościć naszego ambasadora biegu - wokalistę zespołu Feel - Piotra Kupichę. Dodatkowo bieg będą wspierać wysoko cenione aktorki – Anna Guzik oraz Jolanta Fraszyńska.

Pobiec dla Hospicjum Cordis może każdy. Osoby poniżej niepełnoletnie od 16 roku życia, aby mogły wziąć udział, muszą mieć zgodę rodziców lub być pod nadzorem opiekuna.

Dokładny opis wydarzenia oraz odpowiedzi na wszystkie pytania, które mogą zrodzić się w głowach biegaczy, możecie znaleźć na wydarzeniu na Facebooku - https://www.facebook.com/events/337037233364742/.

Projektem zajmuje się grupa ok. 40 młodych i pełnych zapału ludzi, których łączy przynależność do Organizacji Studenckiej PANEUROPA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Dlaczego studenci ponownie poświęcają swój wolny czas, tworząc Bieg Bohaterów? W pierwszej edycji udało się zrealizować cel, którym była kwota 5 000 zł – całość została przelana na Hospicjum Cordis w Katowicach. Teraz organizatorzy stawiają poprzeczkę o wiele wyżej – chcą bowiem uzbierać dwukrotnie więcej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą pomóc i którzy chcą stać się superbohaterami. Nie trzeba dużo – wystarczy założyć maskę lub pelerynę i zapisać się na wydarzenie. Udowodnijmy, że razem można więcej i że to moc pomagania czyni cuda!

Reklama
Reklama