ECHONET patronem Dnia Otwartego UEK

Reklama

ECHONET24 października pod hasłem „MDO – przyszłość w Twoich rękach” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędzie się Międzynarodowy Dzień Otwarty. Jest to jedna z największych imprez organizowanych przez Biuro Programów Zagranicznych, oraz organizację studencką Erasmus Student Network.

Kompleksowa informacja

Podczas tegorocznej edycji (podobnie jak w latach minionych) goście będą mogli zapoznać się ze szczegółową ofertą wyjazdów na stypendia rządowe, wyjazdów zagranicznych w ramach programu Erasmus LLP oraz informacjami o programie „English Track” i „Seminars with Professionals”.

Zagraniczne stypendia, praktyki i staże

MDO to najlepsza okazja, by zasięgnąć informacji z pierwszej ręki, co zrobić, by kolejny semestr studiów spędzić w jednym z ponad 200 zakątków świata. Począwszy od pachnącej wiśnią Japonii, poprzez magiczny Lwów, a skończywszy na zachodnim wybrzeżu Ameryki Północnej każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie również możliwość dowiedzenia się czegoś o zagranicznych praktykach i stażach.

Wśród stoisk tegorocznych targów nie zabraknie także organizacji studenckich, od których przedstawicieli będzie można dowiedzieć jak przebiega m.in. proces rekrutacji.

Imprezę uświetnią wyjątkowe pokazy artystyczne oraz rozmaite konkursy. Odbędzie się również koncert zespołu „Pozytyw”.

Więcej informacji: uekrakow.esn.pl

 

Reklama
Reklama