ECHONET objął patronatem medialnym Targi Stylu GLOW Fashion

Reklama
Targi Stylu GLOW Fashion
Pierwsza edycja targów Glow Fashion pod patronatem portalu ECHONET odbędzie się 17 i 18 marca 2018 roku w Zamku Topacz pod Wrocławiem.
Będą to najpiękniejsze targi mody niezależnej w Polsce!

Patronat medialny ECHONET - Glow FashionPodczas targów prezentujemy krajowych projektantów odzieży, biżuterii i akcesoriów, którzy tworzą niezależną modę. Otwieramy się również na studia fryzur, makijażu, fotografię modową oraz kreatorów designu i architektury, rozszerzając formułę targów mody poza jej dotychczasowe granice.

GLOW chce pokazać uczestnikom, jak ważne i warte swojej ceny jest kupowanie od polskich projektantów i producentów. Praca rękodzielnika jest bowiem formą sztuki, która właśnie dla Nas staje się użytkowa. Gościem targów będzie Maja Sablewska, ceniona doradczyni wizerunkowa, prowadząca programy o modzie. Przyjedzie do nas na specjalne zaproszenie Warsztatów Cooltury. W sobotę, na scenie głównej, poprowadzi warsztat stylu. Będzie można zadać Mai własne pytanie, a po spotkaniu porozmawiać z nią przez chwilę w cztery oczy.

Na niedzielę przygotowaliśmy coś dla młodszej widowni i fanów DIY. Swoje warsztaty będzie miała blogerka, Shiny Syl, której stylizacje regularnie pojawiają się w magazynach modowych, takich jak Avanti, Glamour czy Elle. Sylwia pokaże nam jak ze zwykłej białej koszulki zrobić oryginalny i trendowy element garderoby.


Więcej informacji na www.glowfashion.pl

17-18 marca 2018 (sobota i niedziela)
Godziny: 10:00 – 19:00
Miejsce: Zamek Topacz, ul. Główna 12, Ślęza k. Wrocławia
Dojazd: samochodem (bezpłatny parking), autobusem 612 z centrum Wrocławia, lub TAXI GROSZ - 20% zniżki za przejazd na i z GLOW
Wstęp: 10 złotych (dzieci i młodzież do lat 12 – wstęp wolny)

W przedsprzedaży dostępne są bilety VIP w cenie 15 złotych, gwarantujące miejsce siedzące na spotkaniu z Mają Sablewską. Szukaj ich na www.warsztatycooltury.pl

Po pierwszym dniu modowych wrażeń, odbędzie się oficjalne afterparty w Grey Music Club (ul. Świętego Mikołaja 6, Wrocław). Wstęp wolny dla wszystkich uczestników targów.

Reklama
Reklama