ECHONET objął patronatem medialnym akcji „Nie olewaj kolan”

Portal ECHONET patronem medialnym kampanii społecznej  „Nie olewaj kolan”. Kampanii przyświeca nagłośnienie problemu, który często jest lekceważony, a z którym już teraz boryka się wielu sportowców. To bóle i urazy stawów kolanowych. Organizatorzy sądzą, że z biegiem lat problem ten dotknie znacznie większą liczbę sportowców-amatorów, często kończąc ich karierę i przekreślając marzenia.

„Nie olewaj kolan” to akcja, której celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa o narastającym problemie, podkreślenie jak ważna w sporcie jest profilaktyka oraz odpowiednie działania podjęte już po kontuzji.

Podsumowanie akcji ma odbyć się 28 kwietnia 2018 r. na obiektach Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Na ten dzień mają składać się:

-strefa zdrowia- główną jej wartością jest możliwość bezpłatnego skorzystania z usług specjalistów oraz firm wspierających zdrowie i sportowy tryb życia. Chcemy zachęcić do większej profilaktyki oraz dbałości o własne zdrowie zarówno uczestników akcji „Nie olewaj kolan” jak i wszystkich odwiedzających Park Śląski w tym dniu.

-mecz pokazowy- Ambasadorzy „Nie olewaj kolan” vs. wolontariusze i organizatorzy projektu, a przed meczem - poprawnie przeprowadzona rozgrzewka.

W ten sposób chcemy podsumować akcję i dać możliwość uczestnikom poznania znanych nazwisk ze świata sportu.

Więcej informacji:
www.nieolewajkolan.pl
Facebook NieOlewajKolan

https://www.youtube.com/watch?v=5otxfxtdNPk

Reklama