ECHONET patronem publikacji „Wyśniona miłość”

ECHONETPortal ECHONET objął patronatem medialnym publikację „Wyśniona miłość”. Książka została napisana przez Magdę Kaczmarczyk. Książka jest historią miłości dojrzałego mężczyzny i maturzystki. On jest psychoterapeutą i tarocistą, ona dopiero wkracza na ezoteryczną ścieżkę.

Portal ECHONET objął patronatem medialnym publikację Wydawnictwa Radwan - „Wyśniona miłość”.

„Wyśniona miłość” to historia miłości dojrzałego mężczyzny i maturzystki. On jest psychoterapeutą i tarocistą, poznał dziewczynę, którą wielokrotnie widywał w swoich snach, ona wkracza dopiero na ezoteryczną ścieżkę. On jest żonaty, ona samotna, ale bardzo mocno związana z bratem, który znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Wątek trudnej i skomplikowanej miłości, nie tylko ze względu na wiek, ale również okoliczności, przeplata się z wątkiem kryminalnym. Wszystko to w klimacie ezoterycznym.

Informacja o autorce:

Magda Kaczmarczyk - ur. w 1979r. w Piasecznie. Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim w 2003 r. W 2004 r. ukończyła kurs psychologii alternatywnej w Centrum Psychologiczno-Terapeutycznym w Łodzi. W latach 2003-2004 ukończyła kursy wróżenia z kart klasycznych i tarota, a także kurs numerologii.

 

Reklama