ECHONET patronem publikacji „Ścieńcie”

Reklama

ECHONETPortal ECHONET objął patronatem medialnym publikację „Ścieńcie”. Książka została napisana przez Mariusza Klimka. Książka jest historią pewnego chłopca imieniem Jurek, który zatraca się w swoich snach. Zapadając w śpiączkę odbywa podróż po różnych światach szukając rozwiązania problemów.

Portal ECHONET objął patronatem medialnym publikację Wydawnictwa Radwan - „Ścieńcie”

„Ścieńcie” to historia pewnego chłopca imieniem Jurek, który zatraca się w swoich snach. zapadając w śpiączkę odbywa podróż po różnych światach szukając rozwiązania swoich problemów. Tytuł książki to "Ścieńcie" To taka gra słowa pochodna od wyrazu Cień.

„...z każdej sytuacji jest wyjście, wszystko można zwalczyć, ale trzeba uważać, żeby nie pozostać za długo w cieniu. Nie można się poddać i zawsze trzeba mieć coś zielonego. Tego się boją! Nadziei...”

„Chodził ciemnym korytarzem, tak bardzo nie lubił tego miejsca. Ciemność ta nie była normalna - była to pusta i zimna, pozbawiona wszelkich uczuć czerń. Za każdym razem gdy starał się wybudzić, korytarz się wydłużał. Już dawno przestał z tym walczyć, wiedział, że to wszystko jest w jego głowie, a przecież chodziło im o to, żeby go złamać. Szedł przed siebie, zdawał sobie sprawę, że jak dojdzie do końca, zobaczy stary, zniszczony stół, a na nim ten znak… zawsze inny”

Informacja o autorze:

Mariusz Klimek 27 letni zaklinacz słów. Silny swoimi pasjami, zatruty światem, a mimo to wierzący w jego smaki, zapachy, barwy. Jak dziecko szukający w nim radości, prostoty i oparcia w rzeczach i sprawach, które wykraczają poza zwykłą codzienność, celebrujący w sobie proste czynności życia codziennego.

 

Reklama
Reklama