„Zazdrość kobieca” - jesienny hit wydawniczy

Reklama

ECHONETPortal ECHONET objął patronatem publikację Wydawnictwa Agant - „Zazdrość kobieca”. Autorka książki - Agnieszka Zydroń, przedstawia jak wielki wpływ na nasze samopoczucie oraz relacje wywiera zazdrość. W świecie kobiet zazdrość jest czynnikiem, który może zniszczyć nawet najcenniejsze stosunki.

Portal ECHONET objął patronatem medialnym publikację Wydawnictwa Agant- „Zazdrość kobieca”.

Uczucie lekceważone, a tak bardzo wpływające na naszą codzienność- zazdrość. Być może nie zdajemy sobie sprawy, jak wielki wpływ na nasze samopoczucie oraz relacje z otoczeniem wywiera uczucie zazdrości. To właśnie w świecie kobiet zazdrość jest czynnikiem, który może zniszczyć nawet najcenniejsze stosunki.

Większość z nas spotyka się na co dzień z zazdrością, boimy się jednak o tym mówić. Stworzyliśmy pewne tabu, które czas przełamać. Zazdrość istnieje, otacza nas, napawa napięciem i wstydliwością. Spróbujmy przyjrzeć się bliżej naszym kontaktom z koleżankami, siostrami, sąsiadkami.. Nie pozwólmy, aby destrukcyjny stan zazdrości przekreślił nasze szczęście i dobre relacje w życiu.

Informacja o autorce:

Agnieszka Zydroń - absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, kulturoznawca, rosjoznawca. Interesuje ją socjologią, wpływ przemian kulturowych na sytuację współczesnej kobiety, brak poczucia własnej wartości jako przyczyna problemów uczuciowych i emocjonalnych kobiet. Mieszka na stałe w Krakowie.

Wydawnictwo: AGANT

Wyłączna dystrybucja: Helion S.A / Sensus.pl

ISBN: 978-83-931568-0-1

Strona internetowa autorki książki

Książkę można zakupić na stronie wydawnictwa Sensus.pl

 

Reklama
Reklama