Platformy satelitarne

Romance TV w otwartym oknie Polsat Box

Abonenci platformy Polsat Box mogą oglądać Romance TV w tzw. „otwartym oknie” bez dodatkowych opłat. Ta promocyjna oferta obejmie klientów, którzy na co dzień nie mają tego kanału w pakiecie. Do kiedy potrwa promocja z Romance TV?

Więcej…

Na jakim kanale Motowizja w Polsat box?

Do oferty telewizyjnej Polsat Box dołączył kanał motoryzacyjny Motowizja. Będzie dostępny w telewizji satelitarnej, IPTV oraz w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Czasowo będą mogli oglądać wszyscy abonenci w ramach „otwartego okna”.

Więcej…

Na nadchodzące święta platforma Polsat Box przygotowała ofertę promocyjną, w której przez pierwsze 6 miesięcy od podpisania umowy klienci nie będą płacić abonamentu. Oferta została podzielona na cztery zestawy dla telewizji satelitarnej i kablowej IPTV.

Więcej…

Iran zagłusza sygnał satelitów Eutelsat

Francuski operator satelitarny Eutelsat poinformował, że Iran zagłusza należące do firmy dwa satelity. Według Eutelsatu proceder trwa od 26 września i jest wymierzony w stacje telewizyjne i radiowe nadające w języku perskim spoza Iranu. Jaka będzie reakcja operatora satelitarnego?

Więcej…

Polsat Box z ofertą telewizji naziemnej. W pakiecie TVN24, Polsat Sport, Eleven Sport, Eurosport czy TVN Turbo

Polsat Box wprowadził nową ofertę dla widzów naziemnej telewizji. Platforma do odbioru kanałów udostępnia dekoder dostosowany do nowego standardu DVB-T2 HEVC. Za dodatkową opłatą jest możliwość odbioru kanałów kodowanych bez dodatkowych urządzeń.

Więcej…

BBC Player, platforma VOD

BBC Studio we współpracy z Canal+ z pierwszym dniem czerwca uruchomi w Polsce serwis VOD BBC Player. Dostęp do biblioteki programów BBC Player otrzymają abonenci platformy satelitarnej Canal+ oraz subskrybenci serwisu streaming-owego.

Więcej…

Reklama