N nagrodzona „Kryształową Anteną Świata Mediów”

platforma NPlatforma satelitarna N została nagrodzona „Kryształową Anteną Świata Mediów” w kategorii „rozwiązanie satelitarne”. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce w czasie Wielkiej Gali Złotych Anten towarzyszącej X Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów.Konkurs Kryształowych Anten ma na celu popularyzację ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju telekomunikacji w Polsce, najciekawszych produktów i rozwiązań w telekomunikacji, a także promocję polskiej myśli technicznej .

Nagrody przyznawane są w 5 kategoriach „Rozwiązanie satelitarne”, „Rozwiązanie kablowe”, „Internet”, „Telewizja” i „Człowiek Roku”.

N nagrodzona została w kategorii „Rozwiązanie satelitarne” za wprowadzenie najnowocześniejszego na polskim rynku dekodera cyfrowej telewizji satelitarnej- Turbodekodera HD z cyfrową nagrywarką , wyposażonego w umożliwiający nagranie do 100 filmów twardy dysk o pojemności 500GB, trójwymiarową grafikę, zaawansowane EPG i funkcje interaktywne, (m.in serwisy internetowe You Tube, Allegro, TVN24).