„Telewizja na start 6 miesięcy bez opłat”. Świąteczna promocja Polsat Box

Reklama

Na nadchodzące święta platforma Polsat Box przygotowała ofertę promocyjną, w której przez pierwsze 6 miesięcy od podpisania umowy klienci nie będą płacić abonamentu. Oferta została podzielona na cztery zestawy dla telewizji satelitarnej i kablowej IPTV.

Świąteczna oferta telewizyjna

Polsat Box przygotował zestawy, które poza kilkudziesięcioma popularnymi kanałami o różnorodnej tematyce, zapewniają w zależności od wybranej opcji m.in. 2 kanały Cinemax, propozycje dla dzieci, sportowe stacje premium – Polsat Sport Premium, Eleven Sports i CANAL+ SPORT3 i 4, HBO z HBO Max oraz dostęp do Disney+.

Oferta świąteczna Polsat Box
Oferta świąteczna Polsat Box | Foto: Polsat Box

 

Promocja dotyczy nowych klientów przy umowach z okresem podstawowym na 24 miesiące.

Oferta Polsat Box pozwala tworzyć swoje zestawy, dopasowane do potrzeb konkretnej rodziny, na bazie dowolnego pakietu podstawowego (S, M, L w TV satelitarnej/kablowej IPTV lub Wygodny, Komfortowy, Bogaty w TV internetowej OTT) i dodatkowych pakietów tematycznych, np. Polsat Sport Premium, Eleven Sports czy HBO i HBO Max. Każdą z ofert można wybrać w wariancie z Disney+ i do każdej z nich można dobrać dekoder 4K z opłatą od 49 zł.

Reklama
Reklama