Kanały BBC Polska dla wszystkich abonentów Cyfry+

Cyfra+Cyfra+ odkodowała sygnał BBC Entertainment i BBC Knowledge dla wszystkich abonentów. Niezależnie od posiadanego pakietu będą oni mogli oglądać kanały BBC bez dodatkowych opłat do 6 kwietnia br. Poza promocją oba kanały są dostępne w pakiecie Optimum HD za 62 zł/m-c.Oferta programowa kanałów BBC

„To doskonała okazja dla tych abonentów Cyfry+, którzy na co dzień nie mają dostępu do kanałów BBC Knowledge i BBC Entertainment, by poznali wartościową ofertę programową tych stacji, tworzoną w oparciu o inteligentną rozrywkę i oryginalne produkcje dokumentalne” – mówi Beata Ryczkowska, Dyrektor Wykonawcza Pionu Programowego Cyfry+.

BBC Entertainment prezentuje filmy, seriale, zabawne brytyjskie komedie oraz programy rozrywkowe z udziałem gwiazd. Kanał pokazuje wielokrotnie nagradzane produkcje od nowości po klasykę, tworzone przez największe gwiazdy ekranu i najlepsze ekipy.

BBC Knowledge zmienia oblicze rozrywki, która nie tylko bawi, ale przede wszystkim jest źródłem informacji. Dzięki połączeniu programów dokumentalnych i paradokumentalnych kanał inspiruje widzów i zachęca, by spojrzeli na życie z całkiem nowej perspektywy. Stacja oferuje różnorodne tematycznie programy przedstawiające bogactwo otaczającego nas świata - od przyrodniczych po naukowe, od poświęconych technologii po historyczne i przygodowe.


Reklama