Platforma N rozpoczęła świąteczna promocję

platforma NNiezawodne „Eny” wcieliły się w rolę hojnych Mikołajów odsłaniając trzeci etap kampanii platformy N, w świątecznej oprawie. W tym roku platforma skupia się na promocji pakietów i dodatkowych usług, w tym multiroom w ramach, którego abonent otrzymuje telewizor LCD Full HD 32”.Nowa oferta i telewizor w promocji

W nowej ofercie telewizję można oglądać dzięki Turbodekoderowi HD z cyfrową nagrywarką wyposażonemu w dysk 500 GB, co pozwala na nagranie wielu godzin filmów. W świątecznej promocji platformy N jest dostępny z aktywacją za 0 zł.

W promocji „Film HD Bonus” klienci otrzymają dodatkowo telewizor LCD Full HD 32” marki Samsung za złotówkę oraz drugi dekoder HD za 0 zł w ramach usługi Multiroom Standard HD. W tej promocji abonenci w cenie 99 zł uzyskają dostęp do wszystkich pakietów tematycznych oraz dwóch filmowych Opcji Premium: nFilmHD i Filmbox przez 29 miesięcy okresu promocyjnego umowy. Atutem oferty jest możliwość korzystania z 26 kanałów w jakości HD bez dodatkowych opłat.

Dodatkowo, decydując się na promocję Świat HD, Film HD, Full HD bądź All Inclusive będzie można skorzystać z usług Multiroom Standard HD lub Multiroom Premium HD, a aktywacja dodatkowego dekodera HD odbędzie się za darmo.

Ponadto w ramach aktualnych promocji klient będzie mógł oglądać dużo więcej za mniej, ponieważ do końca roku platforma N udostępniła wyższy pakiet w cenie niższego bez dodatkowych opłat.

Świąteczna kampania reklamowa

Kampania rozpoczyna się w radiu i Internecie. Od 10 listopada spot telewizyjny emituje TVN, od 14 listopada pozostałe stacje.

Kampania zaplanowana została w następujących mediach:

TV spot 30"

TVP, TVN, TVN Style, TVN7, TVN24,  TVN Meteo, TVN Turbo, Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Cafe , Puls, Rebel, 4FunTV, Zone Romantica, Movies24, Nat Geo Wild, Sportklub, Animal Planet, Discovery, Discovery Science, TLC, Discovery World, BBC Cbeebies, Comedy Central, Filmbox, Kino Polska, National Geographic Channel, TCM, Travel Channel, Universal, Wedding TV.

<>Radio spot 15”

Sieć Agora, RMF FM, RMF Classic, RMF Maxxx, Trójka Polskie Radio, Czwórka Polskie Radio, TIME.

nternet

Onet.pl, Gazeta.pl, GG, RMF ON.