Nowy pakiet z kanałami HD w platformie Cyfra+

Cyfra+Platforma satelitarna Cyfra+ w pakiecie Start zmodyfikowała ofertę programową. W pakiecie 46 stacji znalazło się 9 w formacie wysokiej rozdzielczości. Nową ofertę platformy promuje Jedyny Taki – ikona marki w nowej kampanii sprzedażowej Cyfry+. Głosu postaci użyczył aktor – Borys Szyc.Nowe kanał w HD

W cenie 19 zł miesięcznie abonenci otrzymują dostęp do 46 kanałów, wśród których znajdą się stacje tematyczne Canal+ Cyfrowego w wysokiej rozdzielczości:

Ale kino+ HD,

Planete+ HD,

MiniMini+ HD,

teleTOON+ HD /Hyper+ HD

Kuchnia+ HD,

Domo+ HD.

Ofertę HD pakietu Start uzupełniają stacje TVN HD i TVN 7 HD.

Kampania reklamowa nowej oferty

Kampania radiowa wystartowała na początku listopada i wykorzystuje 3 wersje 30-sekundowych spotów z udziałem Borysa Szyca, które będą emitowane na antenie Radia ZET, Trójki Polskiego Radia i pakietu stacji RMF 3D.

Kampanię wspomaga komunikacja w Internecie, m.in. na portalach Onet.pl i Wirtualna Polska oraz w serwisie społecznościowym Nk.pl.

7 listopada wystartowała prasowa odsłona kampanii obejmująca dzienniki ogólnopolskie, Tv Guide’y i prasę lifestylową.

„W najnowszej odsłonie kampanii sprzedażowej, bohater marki Cyfra+, Jedyny Taki, przekonuje, że nawet najtańszy pakiet platformy to bogata, unikalna i komplementarna oferta programowa” – mówi Marek Staniszewski, Dyrektor Pionu Marketingu spółki Canal+ Cyfrowy.


Reklama