Zmiany w zarządzie nc+ w trybie natychmiastowym

Nowa platforma nc+ od początku swojej działalności, spotyka się z krytyką odnośnie oferty programowej, a co za tym idzie, również cen za poszczególne pakiety. Sytuacja od dnia startu jest napięta, co spowodowało rozstanie się z Beatą Mońką, członkiem zarządu odpowiedzialnym m.in. za komunikację w firmie.Niezadowlenie rośnie

Dotychczasowi klienci platformy N i Cyfra+ są najbardziej zaskoczeni wysokimi cenami pakietów telewizyjnych w nowej platformie, a także zmianami w liście kanałów. Swoje niezadowolenie abonenci przedstawiają w serwisie Facebook, na profilu „Anty NC+, który polubiło prawie 50 000 tysięcy osób.

Sytuacja została zauważona przez prezesa nc+ Julien'a Varley'a. Prezes wystosował do autora profilu specjalne oświadczenie, w którym zaprasza do rozmowy „twarzą w twarz”, aby omówić wszystkie obserwacje i pytania.

Szukanie winnych

Zarząd nc+ przesłał komunikat, w którym lakonicznie informuje media o zaprzestaniu współpracy z Beatą Mońką, dotychczasową Wiceprezes Zarządu ds. Business Affairs,Communication & Branding nc+.

„Wspólnie z Beatą Mońką zgodziliśmy się, że rozstanie się z firmą nc+ w trybie natychmiastowym. Decyzja ta jest efektem różnicy zdań na temat przyjętej strategii firmy oraz jej komunikacji”.