PR

Rozpoczęła się kampania reklamowa radia RMF FM o nazwie „Fajne radio RMF”. Jej twarzami są Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji. W ramach tej inicjatywy planowane są konkursy antenowe oraz wydarzenia wyjazdowe.

Więcej…

Agnieszka Siuzdak - prezes spółki Gazeta.pl, prokurent Grupy Agora

Grupa Agora powołała zarząd nowej spółki w strukturach - Gazeta.pl Sp. z o.o. Od kwietnia prezesem będzie Agnieszka Siuzdak. Na członków zarządu zostali wybrani Małgorzata Blada, Artur Birnbaum i Bartosz Wysocki. 

Więcej…

Jacek Stańczyk - szef portalu o2.pl

Jacek Stańczyk objął funkcję szefa portalu o2.pl. Głównym zadaniem Stańczyka będzie wzmocnienie pozycji portalu na polskim rynku medialnym, a także poszerzenie zasięgów.

Więcej…

Paweł Majorczyk - dyrektor finansowy Grupy Eurozet
Paweł Majorczyk - dyrektor finansowy Grupy Eurozet | foto: Eurozet

Paweł Majorczyk do tej pory związany z TVN, dołączył do zarządu Eurozet. W październiku obejmie funkcję dyrektora finansowego. Za co będzie odpowiadał na nowym stanowisku?

Więcej…

Jowita Buchman, z-ca dyrektora programowego | foto: TV Puls
Jowita Buchman, z-ca dyrektora programowego | foto: TV Puls

Do kierownictwa TV Puls dołączyła Jowita Buchman. Dotychczasowa dyrektor programowa Stopklatka TV S. A., objęła stanowisko zastępcy dyrektora programowego do spraw ramówki. Za co będzie odpowiadać Buchman w TV Puls?

Więcej…

Tomasz Korniejew - dyrektor wydawniczy Gazeta.pl

Dotychczasowy dyrektor serwisu Moto.pl Tomasz Korniejew, awansował w portalu Gazeta.pl na stanowisko dyrektora wydawniczego.  Za co będzie odpowiadał Tomasz Korniejew i kto go zastąpi w serwisie motoryzacyjnym?

Więcej…

Reklama