PR

Paweł Majorczyk - dyrektor finansowy Grupy Eurozet
Paweł Majorczyk - dyrektor finansowy Grupy Eurozet | foto: Eurozet

Paweł Majorczyk do tej pory związany z TVN, dołączył do zarządu Eurozet. W październiku obejmie funkcję dyrektora finansowego. Za co będzie odpowiadał na nowym stanowisku?

Więcej…

Jowita Buchman, z-ca dyrektora programowego | foto: TV Puls
Jowita Buchman, z-ca dyrektora programowego | foto: TV Puls

Do kierownictwa TV Puls dołączyła Jowita Buchman. Dotychczasowa dyrektor programowa Stopklatka TV S. A., objęła stanowisko zastępcy dyrektora programowego do spraw ramówki. Za co będzie odpowiadać Buchman w TV Puls?

Więcej…

Tomasz Korniejew - dyrektor wydawniczy Gazeta.pl

Dotychczasowy dyrektor serwisu Moto.pl Tomasz Korniejew, awansował w portalu Gazeta.pl na stanowisko dyrektora wydawniczego.  Za co będzie odpowiadał Tomasz Korniejew i kto go zastąpi w serwisie motoryzacyjnym?

Więcej…

Serial „To nie ze mną”. Kampania reklamowa telewizji Stopklatka

Stopklatka rozpoczyna kampanię reklamową serialu „To nie ze mną”. Zasięg promocyjny nowej produkcji obejmie Internet, zewnętrzne powierzchnie reklamowe, stacje radiowe oraz działania promocyjne u operatorów kablowych i satelitarnych.

Więcej…

Thomas Rabe prezesem niemieckiego RTL

Grupa RTL dokonała reorganizacji zarządu niemieckiego oddziału RTL. Dotychczasowy dyrektor generalny Bertelsmann i RTL Group Thomas Rabe, obejmie stanowisko prezesa zarządu RTL Deutschland. Jakie jeszcze zmiany nastąpiły w kadrze zarządzającej?

Więcej…

Pakiet Niezależnych i Eurozet

Do porozumienia handlowego Pakiet Niezależnych dołączyły cztery kolejne stacje radiowe tj. Super FM Szczecin, Radio Konin, Radio Kujawy (Włocławek) i Radio Ostrowiec. Od 29 sierpnia Pakiet będzie liczyć 62 rozgłośnie lokalne.

Więcej…

Reklama