Ewa Rosiewicz nowym dyrektorem reklamy w Eurozet

Reklama
Radio ZETNastąpiły zmiany kadrowe w biurze reklamy Grupy Eurozet. Nowym dyrektorem biura została Ewa Rosiewicz. Zastąpiła na tym stanowisku Jaromira Srogę, który po kilkunastu latach współpracy rozstał się z firmą za porozumieniem stron.Biuro reklamy w dobrej kondycji

„Jaromir Sroga poświęcił Grupie Eurozet kilkanaście lat zawodowego życia. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że nadszedł czas na zmiany. Biuro Reklamy pozostawia w bardzo dobrej kondycji, w momencie w którym notujemy wzrosty. Zamierzamy utrzymać tę tendencję” – powiedział Andrzej Matuszyński, prezes zarządu Grupy Eurozet.

Ewa Rosiewicz będzie zarządzać całą strukturą Biura Reklamy Grupy, w tym sprzedażą ogólnopolska i lokalną, zespołem Eurozet Live i Studiem ZET, raportując do prezesa zarządu Andrzeja Matuszyńskiego.

Powrót po kilku latach

Z Eurozet była związana w latach 1993-2008, gdzie w dziale sprzedaży Grupy zarządzała m.in. obsługą klienta, trade marketingiem, PR’em i promocją RRM.

Ewa Rosiewicz pracuje w mediach od prawie dwudziestu lat. Była m.in.: partnerem spółki Red Horses, specjalizującej się w Product Placemencie TV, pracowała też w Infor Biznes i AWR Wprost zarządzając sprzedażą reklam w princie i Internecie.


Reklama
Reklama