Geomarketing Now - konferencja dla marketingu i reklamy

Reklama
Geomarketing NowChcesz zoptymalizować sprzedaż? Poszukujesz informacji dotyczących dopasowania komunikatów reklamowych, tak aby trafiły do szerokiego grona odbiorców? Konferencja Geomarketing Now, to wydarzenie obok którego nie będzie można przejść obojętnie.W dzisiejszych czasach analizy geoprzestrzenne są nieodzownym elementem efektywnego zarządzania i optymalizacji wszelkich działań reklamowych i marketingowych. Informacja o tym, gdzie znajduje się nasz klient, bądź użytkownik jest kluczowa w procesie budowania oferty handlowej, czy też skutecznej kampanii reklamowej. Konferencja Geomarketing Now ma na celu wyposażenie pracowników marketingu oraz reklamy w wiedzę, która umożliwi im osiągnięcie założonych celów biznesowych.

Poruszone zostanie m.in. zagadnienie mówiące o tym, jak dużą rolę w dotarciu do klienta odgrywa kanał mobilny. Eksperci zaprezentują przykłady kampanii reklamowych w aplikacjach dopasowanych do miejsca aktualnego przebywania potencjalnych klientów. Rozpatrywane będzie również hasło Connected Shopping, czyli wszystko to, co powoduje, że konsument decyduje się na dokonanie zakupu (zarówno w świecie rzeczywistym jak i wirtualnym) w konkretnym miejscu. Obecnie technologie płatnicze, także te związane z rynkiem e-commerce, coraz bardziej się przenikają.

Konferencja Geomarketing Now, na realnych przykładach uświadomi nam trendy, które na całym świecie kształtują popyt oraz realnie wpływają na sprzedaż.

Konferencja Geomarketing Now jest również wydarzeniem skierowanym do przedstawicieli domów mediowych, którzy chcą poznać odpowiedzi na następujące pytania:
• W jaki sposób monetyzować dane związane z przebywaniem odbiorców komunikatów reklamowych?
• Jak efektywnie planować kampanie reklamowe z uwzględnieniem lokalizacji grup docelowych?
• Jak planować i zarządzać kampaniami zewnętrznymi (outdoor) za pośrednictwem dedykowanych aplikacji?

Celem Konferencji Geomarketing Now jest skierowanie aktywności marketingowej oraz reklamowej w miejsca, które zapewnią największą efektywność tych działań. Wynikiem zapoznania się z zagadnieniami omawianymi na konferencji będzie dotarcie do potencjalnych klientów, a także oszczędności wydatków spowodowane brakiem działalności na obszarach o niskim potencjale sprzedażowym.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal ECHONET.

Reklama
Reklama