Marcin Bartnicki zastępcą redaktora naczelnego WP

Marcin Bartnicki, zastępca redaktora naczelnego WP
Reklama

Marcin Bartnicki, dotychczasowy szef obszaru technologie w redakcji Wirtualnej Polski, awansował na stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. Bartnicki będzie nadzorował szefów serwisów m.in. technologicznych, zdrowotnych i show-biznesowych.

Marcin Bartnicki z nowymi obowiązkami

Marcin Bartnicki z WP związany jest od marca 2021 roku. Wcześniej pracował już w redakcji w latach 2010-2016. Karierę zawodową zaczynał w dziennikach i tygodnikach lokalnych. Był też szefem zespołu komunikacji i marketingu Instytutu Badań Edukacyjnych oraz szefem marketingu Centrum Oceny Technologii, jednostki działającej w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz.

„Marcin jest doskonałym analitykiem, świetnie odnajdującym się w skomplikowanych procesach i zmianach, nie tylko technologicznych. Jest też wysokiej klasy menadżerem, który rozumie zadania biznesowe, potrafi integrować wokół nich cały zespół i słuchać jego opinii. Jestem przekonany, że awans na kolejny poziom w jego karierze menadżerskiej otwiera nowe możliwości i wzmacnia serwisy WP” – mówi Piotr Mieśnik, redaktor naczelny Wirtualnej Polski.

Reklama
Reklama