10 półfinalistów w konkursie Antyradia - „Anty-Fest 2010”

AntyradioZ 61 kapel, które przeszły do drugiego etapu „Anty-Festu 2010” organizowanego przez Antyradio, zostało wyłonionych 10 półfinalistów. Decyzja należała do słuchaczy. Mogli oni głosować na swoich kandydatów na stronie www.antyradio.pl. Zainteresowanie było duże. Oddano ponad 60 tysięcy głosów.Półfinał potrwa do 2 kwietnia br. Do tego czasu można wysyłać smsy o treści „antyfest.nr utworu” + krótkie uzasadnienie swojego wyboru na numer 7123 (koszt 1,22 zł z VAT). Lista utworów znajduje się na www.antyradio.pl. Tam również można ich posłuchać. Dziesięć najlepszych piosenek tegorocznej edycji Anty-Festu będzie także prezentowanych na antenie Antyradia.

Z półfinalistów słuchacze Antyradia wybiorą finałową „trójkę”. Finaliści spotkają się na wspólnym koncercie w warszawskim klubie HRC Warsaw, który odbędzie się 6 kwietnia br. Zespoły wystąpią u boku legendarnego „Oddziału Zamkniętego”. Koncert będzie transmitowany na żywo na antenie Antyradia. Finalistów ocenią w czasie rzeczywistym publiczność i słuchacze. Zwycięzca Anty-Festu 2010 zostanie ogłoszony jeszcze tego samego wieczoru. O szczegółach mechanizmów konkursowych można przeczytać na www.antyradio.pl.

Zespoły zgłoszone do Anty-Festu rywalizują o statuetkę „Złotej Kosy” – powstałą w hołdzie dziennikarzowi Antyradia Januszowi „Kosie” Kosińskiemu – nagranie płyty lub maxisingla, bezpośrednią transmisję koncertu w Antyradiu oraz promocję na antenie stacji.


Lista półfinalistów Anty-Festu 2010:

1.Another World – „Wielki młyn”

2.Deyacoda – „Falling Down”

3.Godar – „Me”

4.Heroses Get Remembered – „Heroses Get Remembered”

5.Jabberwocky – „Morze”

6.Kravat – „I znów”

7.Soima – „Saltwater”

8.Stray – „When I Stray”

9.The Rooads – „I byłoby inaczej”

10.Yoga Terror – „Violence Fm”


Reklama