Pol'and'Rock Festival. Specjalna ramówka w Antyradiu

Pol'and'Rock Festival 2022 w Antyradiu
Reklama

4 sierpnia w Czaplinku rusza kolejny Pol'and'Rock Festival. Antyradio na ten czas przygotowało specjalną ramówkę, w której będzie festiwalowe studio, wywiady na żywo, relacje, transmisje i retransmisje koncertów, a także program do późnych godzin nocnych.

Festiwalowa ramówka Antyradia

Festiwalowa ramówka rusza już 1 sierpnia. O godz. 20:00 Jurek Owsiak zaprosi na specjalne wydanie audycji „Zaraz będzie ciemno” inaugurującej tegoroczne festiwalowe studio Antyradia. Kolejne specjalne wydanie programu tym razem z lotniska Czaplinek-Broczyno, będzie można usłyszeć 3 sierpnia od 20:00. Tuż po nim festiwalową „Makakofonię” poprowadzi Piotr „Makak” Szarłacki.

Od czwartku do soboty popołudniowe stery Antyradia przejmą Tomasz Kasprzyk, Bartek Synowiec i Piotr „Makak” Szarłacki. Festiwalowy program będzie nadawany od 15:00 do północy (w piątek i sobotę od 17:00).

Na antenie pojawią się również relacje reportera Marcina Żychlińskiego, który będzie rozmawiać z uczestnikami i organizatorami Pol'and'Rock Festival, podpatrując festiwalową codzienność.

Reklama
Reklama