„Pierwsza zmiana” bez Norberta Bieńkowskiego

Norbert Bieńkowski w Radiu Złote Przeboje
Reklama

Prowadzący poranny program „Pierwsza zmiana” opuścił szeregi VOX FM. Z początkiem jesiennego sezonu, prezenter przeszedł do stacji radiowej należącej do Grupy Eurozet.

Popołudnie z Norbertem Bieńkowskim

Norbert Bieńkowski dołączył do zespołu Radia Złote Przeboje. Poranny program w VOX FM zamienił na „Dobre popołudnie” nadawane w godz. 14:00 – 18:00.

Zadowolenia z transferu nie ukrywa Mateusz Golis, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje. „Cieszę się, że zespół Radia Złote Przeboje wzmocni tak doświadczony radiowiec. Norbert ma na swoim koncie wiele radiowych projektów, w których odgrywał kluczową rolę. Jestem przekonany, że podobnie będzie w Radiu Złote Przeboje, bo Norbert jest świadomym, ambitnym i nieszablonowo myślącym prezenterem” – powiedział Mateusz Golis.

Nowy projekt w Radiu Złote Przeboje

„Jestem podekscytowany możliwością prowadzenia programu w Radiu Złote Przeboje. Dla mnie to całkowicie nowy projekt i środowisko. Nie mogę doczekać się spotkania ze słuchaczami i liczę, że spodoba się im to, co dla nich przygotowaliśmy”- komentuje Norbert Bieńkowski.

Bieńkowski był dotąd związany z VOX FM, gdzie przez ponad 11 lat był gospodarzem porannego programu. Przygodę z mediami zaczynał trzynaście lat temu w Radiu Kolor.

Reklama
Reklama