Jarosław Kuźniar poprowadzi „Zapraszamy do Trójki”

Jarosław Kuźniar w „Zapraszamy do Trójki”
Reklama

Do grona prowadzących audycję „Zapraszamy do Trójki” dołączy Jarosław Kuźniar. Nie będzie to to jednak debiut dziennikarza w tym programie, a powrót po latach. Kiedy Jarosław Kuźniar poprowadzi pierwszą audycję po tak długiej przerwie?

Powrót do znanej audycji

Audycja „Zapraszamy do Trójki” jest bardzo znana dla wiernych słuchaczy rozgłośni. Wśród jej prowadzących byli m.in. Andrzej Woyciechowski (późniejszy twórca Radia Zet), Wojciech Mann, Sławomir Zieliński, Grzegorz Miecugow i Tomasz Sianecki.

Jarosława Kuźniara w audycji będzie można usłyszeć już 31 maja (piątek) o godz. 16:00. Ponadto dziennikarz w Trójce Polskiego Radia prowadzi autorski program „360 stopni” emitowany w niedziele o godz. 15:00.

„Od pierwszej rozmowy namawiałam Jarosława Kuźniara, by rozważył powrót do „Zapraszamy do Trójki”. Po drodze wystartowaliśmy ze świetnym programem i podcastem: „360 stopni”. Tym bardziej cieszę się, że podjął wyzwanie pracy w paśmie, które wymaga najwyższych dziennikarskich umiejętności” - mówi Agnieszka Szydłowska, dyrektorka – redaktorka  naczelna radiowej Trójki. 

 

Reklama
Reklama