Tomasz Ramza dotychczasowy dyrektor generalny działu sprzedaży oraz dyrektor ds. negocjacji korporacyjnych, który również od września pełnił obowiązki prezesa, został mianowany prezesem Grupy RMF. Ramza związany jest z RMF od 15 lat.
Utrzymanie pozycji i rozbudowa marki RMF
„Tomasz udowodnił, że jest świetnym szefem Grupy RMF od momentu mianowania go tymczasowym prezesem zarządu. Wnosi ekscytującą nową strategię i wizję dla Grupy RMF, wieloletniego lidera na polskim rynku, w momencie, gdy wkracza ona w nową erę cyfrową, oferując między innymi swoim partnerom komercyjnym rozszerzoną ofertę cyfrową z audioXi. Ponadto, Polska będzie liderem w grupie Bauer Media Audio w rozwoju sztucznej inteligencji w branży audio. Tomasz i jego silny, doświadczony zespół zarządzający mają jasno określony cel: zdecydowanie utrzymać tę pozycję i dalej budować markę RMF zarówno dla partnerów komercyjnych, jak i słuchaczy.” – powiedział Vivian Mohr, prezes Bauer Media Audio.
Bauer Media Audio należy do Bauer Media Group – niemieckiej firmy medialnej. Jest właścicielem ponad 150 marek audio w 9 krajach, obejmujących Wielką Brytanię, Irlandię, Polskę, Słowację, Danię, Szwecję, Finlandię, Norwegię i Portugalię.