„Greatest Hits 1” - jubileuszowa składanka Radia ZET

.

Radio ZETNa półki muzycznych sklepów trafiła jubileuszowa składanka Radia ZET - „Greatest Hits 1” z największymi przebojami ostatnich 20 lat. „Greatest Hits 1” to pierwsza część muzycznej kompilacji Radia ZET wydanej z okazji zbliżających się dwudziestych urodzin stacji radiowej.Album zawiera, wyselekcjonowane przez redakcję, najbardziej znane hity największych gwiazd, które tworzyły historię muzyki ostatnich dwóch dekad. Na dwóch płytach zgromadzono 39 największych przebojów, które można było usłyszeć na antenie stacji. Prezentowany album to rodzaj sentymentalnej podróży muzycznej, w którą zabierze słuchaczy Radio ZET.

<>Płytę otwiera legendarny zespół Queen. W dalszej kolejności usłyszymy m.in. Tinę Turner, Whitney Houston, Erosa Ramazzottiego, Seala, Shakirę i Alicię Keys. W doborowym towarzystwie znalazły się również największe przeboje Ani Wyszkoni i O.N.A.

Album „Greatest Hits 1” to początek jesiennych atrakcji urodzinowych przygotowanych dla słuchaczy przez Radio ZET. Można go nabyć m.in. w sieci sklepów i salonów Empik oraz sklepach internetowych.

Lista utworów:

DISC 1

1.Queen - A Kind Of Magic

2 Nelly Furtado - All Good Things (Come To An End)

3 Shakira - Gypsy

4 Anastacia - I'm Outta Love

5 Justin Timberlake - Cry Me A River

6 Christina Aguilera - Genie In A Bottle

7 P!nk - Sober

8 Alicia Keys - Fallin'

9 Macy Gray - I Try

10 TLC - Waterfalls

11 MIKA - Relax, Take It Easy

12. Roxette - How Do You Do

13 Tina Turner - The Best

14 Whitney Houston - My Love Is Your Love

15 O.N.A. - Kiedy Powiem Sobie Dość

16 Garou - Gitan

17 Toni Braxton - Un-Break My Heart

18 Seal - Kiss From A Rose

19 Tanita Tikaram - Twist In My Sobriety

 

DISC 2

1 Lenka - The Show

2 Maria Mena - All This Time

3 Jordin Sparks - Tattoo

4 Leona Lewis - Bleeding Love

5 Kelly Rowland - Work

6 The Fugees - Fu-Gee-La

7 OutKast - Hey Ya!

8 Texas - Summer Son

9 Eros Ramazzotti - Più Bella Cosa

10 Sade - Smooth Operator

12 Mr. Big - Wild World

13 Cyndi Lauper - Girls Just Want To Have Fun

14 Anna Wyszkoni - Z cisza pośród czterech ścian

15 Savage Garden - To The Moon & Back

16 Ten Sharp - You

17 Natalie Imbruglia - Torn

18 Men At Work - Down Under

19 Wham! - Wake Me Up Before You Go-Go

20 Robert Miles - Children


radio:

7. urodziny Rock Radia. Tygodniowe świętowanie na antenie

21 styczeń 2021

31 stycznia 2014 r. po raz pierwszy można było usłyszeć program Rock Radia. W związku ze zbliżającymi się 7. urodzinami stacji jej zespół zaplanował obchody jubileuszu - 7 dni świętowania ze specjalnymi audycjami i konkursami....

Polskie Radio Kierowców od trzech miesięcy ze słuchaczami

16 styczeń 2021

Od trzech miesięcy swoją działalność prowadzi nowa antena Polskie Radio Kierowców. Stacja skupia się przede wszystkim na poprawie bezpieczeństwa na drogach w kraju i zagranicą, informowaniu kierowców o bieżących warunkach pogodowych i przekazywaniu aktualności motoryzacyjnych.

Muzo.FM coraz dłużej słuchaną stacją radiową

27 październik 2020

Muzo.FM jest piątą najdłużej słuchaną stacją radiową w Polsce. Wśród mieszkańców miast powyżej 100 tysięcy (grupa wiekowa 16-49) stacja znajduje się na drugim miejscu. Najnowsze wyniki badań zbiegają się z szóstymi urodzinami radia.

„Szkoła w czasie pandemii”. Specjalny program radia TOK FM

27 sierpień 2020

Gazeta.pl, Radio TOK FM i Wyborcza.pl połączą siły w przeddzień nowego roku szkolnego - 31 sierpnia br. w radiowo-internetowym programie specjalnym poświęconym edukacji w czasie pandemii. Usłyszymy rozmowy z ekspertami, nauczycielami i dyrektorami szkół.

Radio Nowy Świat już nadaje. Duże zainteresowanie słuchaczy

15 lipiec 2020

10 lipca działalność rozpoczęło Radio Nowy Świat. Twarzą nowej stacji Wojciech Mann, który swoim programem rozpoczął ramówkę w pierwszym dniu emisji. Czy Radio Nowy Świat przejmie dawnych słuchaczy Trójki Polskiego Radia?

Urszula Prussak odeszła z Chillizet. Radio rezygnuje z 8 audycji

25 kwiecień 2020

Urszula Prussak - dyrektor muzyczna radia Chillizet, odeszła ze stacji. Była już dyrektor dołączyła do zespołu latem 2019 roku. Chillizet nie informuje o podłożu pożegnania. W tym samym czasie stacja radiowa poinformowała o rezygnacji w...

Eurozet za obniżeniem wynagrodzeń. Redukcja o 20 procent dla wszystkich

22 kwiecień 2020

Zarząd Grupy Eurozet rozpoczął konsultacje z przedstawicielami pracowników w sprawie czasowego obniżenia wynagrodzeń u wszystkich zatrudnionych w spółkach należących do grupy. Zarząd planuje redukcje wynagrodzeń o 20%. Czy właściciel Radia ZET traci płynność finansową?

Paweł Loroch odpowiedzialny za marketing w Chillizet

13 kwiecień 2020

Paweł Loroch dołączył do zespołu Chillizet. Będzie odpowiedzialny za marketing i promocję stacji. Nadal będzie prowadzić swoje dotychczasowe programy kulinarne w Antyradiu i Meloradiu. Co będzie należeć do nowych obowiązków Lorocha?

XIII edycja akcji ESKA Odwołuje Zimę na Dominikanie

26 styczeń 2020

Radio Eska startuje z XIII edycją akcji antenowej „ESKA Odwołuje Zimę”. Laureaci zabawy spędzą wakacje na Karaibach, w towarzystwie prezenterów oraz Roksany Węgiel, Damiana Kordasa, a także twórców Suchara Codziennego.

30 lat RMF FM. Specjalna urodzinowa ramówka

15 styczeń 2020

15 stycznia RMF RM obchodzi 30. rocznicę powstania. W ten dzień stacja przygotowała urodzinową ramówkę. Przez cały dzień będzie można usłyszeć znanych prowadzących, a od godziny 18:00 rozpocznie specjalny program ze wspomnieniami także z tymi...

Radio WAWA wystartowało z akcją Zróbmy to razem!

05 wrzesień 2019

Radio Wawa rozpoczęło akcję „Zróbmy to razem!”, obejmującą różnorodne działania prospołeczne realizowane przez stację we współpracy z słuchaczami w różnych częściach kraju. Już we wrześniu rozdawane będą odblaskowe zawieszki w Trzebnicy.

Marek Sierocki dołącza do ekipy Radia Plus

02 wrzesień 2019

Znany dziennikarz muzyczny Marek Sierocki z początkiem września dołączył do Radia Plus, w którym poprowadzi trzy audycje. Od poniedziałku do piątku w samo południe poprowadzi „Przebojowa Poczta Marka Sierockiego”. Kiedy jeszcze będzie można usłyszeć Sierockiego?