Viasat Nature dołączył do kanału echonetTV

Reklama
echonetViasat Nature, kanał o profilu popularno-naukowym, dołączył do kanału echonetTV. Od teraz Internauci będą mogli zapoznać się z jego ofertą za pośrednictwem multimedialnego serwisu portalu ECHONET. Viasat Nature jest już 9 stacją telewizyjną, która dołączyła do echonetTV.Viasat Nature jest kanałem o tematyce przyrodniczej. Prezentowane na jego antenie programy dokumentalne to wyróżnione wieloma nagrodami, opowieści o życiu zwierząt, świecie przyrody i ludziach związanych z racji pasji lub zawodu ze środowiskiem naturalnym naszej planety.

W ramówce kanału znajdują się takie programy jak: „Łosie w opałach”, „Dziewicza Europa” oraz „Nigel Marven w krainie pingwinów”.

echonetTV został stworzony za pośrednictwem światowego serwisu YouTube. Od 15 marca br. na kanale są umieszczane m.in. prezentacje stacji, zwiastuny i zapowiedzi programowe. Każda stacja posiada własną „playlistę”, w której są umieszczane wszystkie materiały związane z jej anteną. .

Kanał echonetTV jest integralną częścią ECHONET. Na portalu został stworzony dział, w którym każda współpracująca stacja posiada własną sekcję..

Dzięki echonetTV stacje telewizyjne prezentują swoje materiały promocyjne na stronach portalu. W dniu, w którym ukaże się artykuł o premierze programu lub akcji promocyjnej, pod artykułem zostaje umieszczony plik multimedialny, do którego odnosi się treść artykułu.

W etapie dynamicznego rozwoju Internetu, użytkownicy oprócz tekstu, chętnie przeglądają pliki multimedialne, co urozmaica ich pobyt w sieci. Internauta, który obejrzy próbkę programu, chętniej wybiera pozycję programową do swojej domowej ramówki..

Viasat Nature jest już 9 stacją telewizyjną, która dołączyła do współtworzenia multimedialnej platformy echonetTV.

Dzięki wzmocnieniu współpracy między portalem ECHONET a Viasat World Ltd., od dzisiaj na kanale echonetTV, firma prezentuje materiały dwóch swoich stacji tematycznych: TV1000 i Viasat Nature.

Oprócz stacji Viasat World Ltd., na echonetTV znajdują się materiały następujących telewizji:.

- Boomerang

- Cartoon Network

- Discovery Historia

- Discovery World

- TCM

- Travel Channel

- WeddingTV

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Viasat. Dołączenie Viasat Nature do kanału echonetTV jest kolejnym krokiem w poszerzeniu oferty multimedialnej platformy. Wszystko po to, aby Internauta posiadał obszerne informacje na temat stacji telewizyjnych i ich oferty.

Wyniki oglądalności echonetTV potwierdzają duże zainteresowanie formułą kanału. Dzięki różnorodności profilu stacji, kanał odwiedzają Internauci z różnych grup wiekowych. Kanał echonetTV cały czas jest rozwijany. Na bieżąco dodawane są nowe treści. Aktualnie prowadzimy rozmowy z kolejnymi stacjami telewizyjnymi, które niedługo dołączą do współpracy przy tworzeniu echonetTV” - powiedział Paweł Rogoziński, redaktor naczelny portalu ECHONET.

„Cieszymy się ze współpracy z kanałem echonetTV. Dzięki niej internauci mają znacznie szerszy dostęp do informacji na temat pozycji programowych kanału filmowego TV1000 oraz od dziś kanału dokumentalnego Viasat Nature. Jednocześnie mamy nadzieję, że propozycje zarówno TV1000 jaki i Viasat Nature przypadną do gustu użytkownikom portalu ECHONET i YouTube” – mówi Joanna Stępniewska, senior sales manager, Poland Viasat World Ltd.


Reklama
Reklama