Sieci kablowe

„Jestem Celine Dion”, film dokumentalny Amazon Prime

Pod koniec czerwca premierę będzie miał film dokumentalny „Jestem Celine Dion”, który przedstawi prywatne życie światowej piosenkarki. W produkcji nie zabraknie obrazów przedstawiających jak choroba zmieniła życie artystki.

Więcej…

Platforma MAX, ceny pakietów, seriale, filmy, dostęp na urządzeniach

Wystartowała nowa platforma streamingowa Max, która zastąpiła HBO Max. W jej ofercie znalazły się produkcje takich marek jak HBO, Warner Bros., Discovery oraz TVN. Ile kosztuje dostęp do Max i co można obejrzeć?

Więcej…

Kiedy data startu platformy Max w Polsce?

Platforma Max zastąpi HBO Max. Oprócz zmiany nazwy, abonenci mogą liczyć na dostęp do nowych seriali i filmów. W ofercie pojawią się nowe pakiety, a dotychczasowi klienci zachowają dostęp do usług. Sprawdź szczegóły nowej platformy.

Więcej…

Kanały na platformie Pilot WP

Do oferty platformy streamingowej Pilot WP dołączył Puls 2. Kanał dostępny jest w tym samym pakiecie z główną stacją TV Puls. Jak skorzystać z platformy i w jakim pakiecie można odnaleźć TV Puls i Puls 2?

Więcej…

Cztelny wykaz listy kanałów sieci Vectra

Jak łatwo odnaleźć swój ulubiony kanał na liście Vectry? Publikujemy czytelny wykaz wszystkich numerów kanałów w pakiecie Stalowy, Srebrny, Złoty, Platynowy oraz Super Film & Sport.

Więcej…

„WRONG – unzensiert”. Seks, zabawki i rock'n'roll

Zmagania z dorosłym życiem i problemami. Kto tego nie przeżył… Serialowa paczka „WRONG – unzensiert” w drugim sezonie będzie przeżywać z kolejne wzloty i upadki codziennego szaleństwa. Jak poradzą sobie serialowi bohaterowie?

Więcej…

Reklama