Sieci kablowe

Oferta sieci mobilnej 5G w Inea

Operator Inea wprowadził do swojej oferty mobilnej technologię 5G. Z nowej jakości dostępu do Internetu w telefonie komórkowym będą mogli korzystać abonenci, którzy wykupili specjalny pakiet. Ile będzie kosztować pakiet 5G?

Więcej…

Lista kanałów UPC do pobrania dla dekodera TV 4K Box, Horizon, Mediabox

Gdzie znaleźć listę kanałów do dekodera UPC? To pytanie zadaje sobie wielu klientów sieci. Publikujemy czytelny wykaz dla każdego dekodera UPC. Pomożemy w identyfikacji modelu Twojego urządzenia.

Więcej…

Kino Polska w ofercie telewizyjnej T-Mobile

Do usługi telewizyjnej sieci komórkowej T-Mobile dołączyły cztery kanały należące do Grupy Kino Polska. Nowe pozycje programowe są dostępne dla wszystkich abonentów usługi. Jakie kanały można zobaczyć w ofercie T-Mobile Magenta Dom?

Więcej…

StudiomedTV w ofercie telewizyjnej UPC
StudiomedTV w ofercie telewizyjnej UPC

UPC udostępniło abonentom kanał o zdrowiu i medycynie Studiomed TV. Misją kanału jest zwiększanie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie leczenia, profilaktyki zdrowotnej oraz o zdrowym stylu życia. Co znajdziemy w ramówce stacji?

Więcej…

UPC odkodowało dla abonentów pakietu Select 13 kanałów telewizyjnych. Szczególnie operator zadbał o najmłodszych widzów. Wśród podanej listy kanałów, sześć z nich jest przeznaczone dla dzieci. Połowa z trzynastu stacji została odkodowana tylko do końca marca.

Więcej…

Vectra rozszerzyła listę pozycji programowych dostępnych w wysokiej rozdzielczości. Nowości zostały udostępnione klientom w różnych pakietach co oznacza, że nie będą dostępne dla wszystkich abonentów. Jakie nowości programowe zaoferowała Vectra i w którym pakiecie telewizyjnym?

Więcej…

Reklama