Sieci kablowe

Kanały na platformie Pilot WP

Do oferty platformy streamingowej Pilot WP dołączył Puls 2. Kanał dostępny jest w tym samym pakiecie z główną stacją TV Puls. Jak skorzystać z platformy i w jakim pakiecie można odnaleźć TV Puls i Puls 2?

Więcej…

Cztelny wykaz listy kanałów sieci Vectra

Jak łatwo odnaleźć swój ulubiony kanał na liście Vectry? Publikujemy czytelny wykaz wszystkich numerów kanałów w pakiecie Stalowy, Srebrny, Złoty, Platynowy oraz Super Film & Sport.

Więcej…

„WRONG – unzensiert”. Seks, zabawki i rock'n'roll

Zmagania z dorosłym życiem i problemami. Kto tego nie przeżył… Serialowa paczka „WRONG – unzensiert” w drugim sezonie będzie przeżywać z kolejne wzloty i upadki codziennego szaleństwa. Jak poradzą sobie serialowi bohaterowie?

Więcej…

Oferta sieci mobilnej 5G w Inea

Operator Inea wprowadził do swojej oferty mobilnej technologię 5G. Z nowej jakości dostępu do Internetu w telefonie komórkowym będą mogli korzystać abonenci, którzy wykupili specjalny pakiet. Ile będzie kosztować pakiet 5G?

Więcej…

Lista kanałów UPC do pobrania dla dekodera TV 4K Box, Horizon, Mediabox

Gdzie znaleźć listę kanałów do dekodera UPC? To pytanie zadaje sobie wielu klientów sieci. Publikujemy czytelny wykaz dla każdego dekodera UPC. Pomożemy w identyfikacji modelu Twojego urządzenia.

Więcej…

Kino Polska w ofercie telewizyjnej T-Mobile

Do usługi telewizyjnej sieci komórkowej T-Mobile dołączyły cztery kanały należące do Grupy Kino Polska. Nowe pozycje programowe są dostępne dla wszystkich abonentów usługi. Jakie kanały można zobaczyć w ofercie T-Mobile Magenta Dom?

Więcej…

Reklama