6 nowych kanałów w ofercie cyfrowej telewizji UPC

.

UPCUPC przygotowało nową ofertę telewizji cyfrowej, w ramach której wszystkie pakiety zawierają kanały HD, a każdy nowo udostępniany dekoder UPC Mediabox będzie umożliwiał oglądanie kanałów w wysokiej rozdzielczości. 12 kwietnia do oferty Telewizji Cyfrowej UPC dołączyło siedem nowych kanałów HD.Zostały również wprowadzone nowe pakiety programowe: Select HD, Max HD i pakiet kanałów w wysokiej rozdzielczości – Super HD. Łącznie we wszystkich pakietach Telewizji Cyfrowej UPC dostępnych będzie 16 kanałów HD, a wkrótce dołączą kolejne.

„Polski rynek korzystnie wyróżnia się na tle Europy pod względem liczby dostępnych kanałów HD, a Polacy są otwarci na nowości. Dlatego chcemy, aby w UPC mogli w pełni czerpać z potencjału technologii cyfrowej, w tym bogactwa programów i niezwykłych wrażeń audiowizualnych, gwarantowanych przez HD. Od teraz, każdy nowo udostępniany dekoder UPC Mediabox będzie umożliwiał oglądanie kanałów w wysokiej rozdzielczości. Klienci będą mieli do wyboru 16 kanałów HD, a do oferty wkrótce dołączą kolejne.” – powiedział Simon Boyd, prezes zarządu UPC Polska.

Na nową ofertę Telewizji Cyfrowej UPC składają się cztery podstawowe pakiety HD, dwa pakiety Multiroom HD oraz pakiet Super HD, składający się z 10 kanałów w wysokiej rozdzielczości.

Podstawowe pakiety HD zawierają kanały:

TVN HD,
Polsat HD
TVS HD.

Do pakietu Super HD dołączyło siedem nowych kanałów:

MTV Networks HD,
Fashion TV HD,
Nat Geo Wild HD,
myZen.tv HD,
Mezzo Live HD,
Fox Life HD
Sundance Channel HD

Kanały National Geographic Channel HD, History HD i Polsat Sport HD, dotychczas dostępne w pakietach Select i Max, są również zawarte w pakiecie Super HD.

W ofercie cyfrowych pakietów premium dostępne są 3 kanały HD: Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD (pakiet Canal+), oraz HBO HD (pakiet HBO i MAXPAK).

Nowością w ofercie telewizji cyfrowej jest także dekoder UPC Mediabox HD. Zapewnia on możliwość odbioru programów zarówno w standardowej, jak i wysokiej rozdzielczości (HD). Nowy UPC Mediabox HD nie jest wyposażony w nagrywarkę cyfrową. Dekoder będzie dostarczany klientom, którzy zamówią podstawowy pakiet Select HD lub Max HD.


sieci kablowe:

UPC odkodowało 13 kanałów. Połowa tylko do końca marca

22 marzec 2020

UPC odkodowało dla abonentów pakietu Select 13 kanałów telewizyjnych. Szczególnie operator zadbał o najmłodszych widzów. Wśród podanej listy kanałów, sześć z nich jest przeznaczone dla dzieci. Połowa z trzynastu stacji została odkodowana tylko do końca...

Nowe kanały w wysokiej rozdzielczości w ofercie sieci Vectra

11 listopad 2018

Vectra rozszerzyła listę pozycji programowych dostępnych w wysokiej rozdzielczości. Nowości zostały udostępnione klientom w różnych pakietach co oznacza, że nie będą dostępne dla wszystkich abonentów. Jakie nowości programowe zaoferowała Vectra i w którym pakiecie telewizyjnym?

Liga Mistrzów i Liga Europy w Polsat Sport Premium. Nowe kanały w UPC

14 sierpień 2018

UPC Polska rozszerza listę kanałów sportowych. Do oferty trafi sześć kanałów premium Grupy Polsat. Klienci będą mieli dostęp do Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2 oraz czterech stacji Polsat Sport Premium PPV, działających...

Vectra włącza usługę Showmax do oferty. Jaki koszt?

01 sierpień 2018

Vectra włączyła do oferty serwis Showmax. Abonenci sieci kablowej zyskali dostęp do bazy filmów i seriali, które są dostępne na platformie Showmax. Którzy abonenci zyskali dostęp i jaka jest cena za nową usługę?

Eleven Sports 4 na liście kanałów sieci Vectra

11 kwiecień 2018

Sieć kablowa Vectra wprowadza do oferty Eleven Sports 4. Kanał uzupełni ofertę paczki sportowej Eleven. Aktualnie Vectra oferuje dostęp do trzech kanałów marki Eleven Sports o numerach porządkowych 1, 2 i 3. W jakim pakiecie...

Pakiet Eleven Sports w „otwartym oknie” UPC

20 sierpień 2017

UPC odkodowało pakiet kanałów sportowych Eleven. W ramówce Eleven HD, Eleven Sports oraz Eleven Extra będzie można obejrzeć m.in. mecze Bundesligi, LaLiga Santander, Serie A TIM czy Ligue1 a także wyścigi o Grand Prix w...

Abonament RTV. Vectra: „Tworzone naprędce wadliwe prawo”

13 czerwiec 2017

Kolejna sieć telewizji kablowej sprzeciwia się projektowi ustawy dotyczącej abonamentu radiowo-telewizyjnego na państwowe media. Vectra wskazuje w projekcie ustawy szereg wad rodzących potencjalne zagrożenie i ich negatywne skutki.

Abonament RTV. UPC stanowczo sprzeciwia się projektowi ustawy

06 czerwiec 2017

UPC Polska wystosowała specjalne oświadczenie w sprawie zmian w ustawie, dotyczącej poboru abonamentu radiowo-telewizyjnego na państwowe media. UPC stanowczo sprzeciwia się projektowi, który godzi w prawo klientów do ochrony ich danych osobowych.

ReplayTV w UPC. Przewijanie programów bez TVN

18 maj 2017

ReplayTV to nowa usługa operatora kablowego UPC. Usługa polega na możliwości odtworzenia programów, które były już wyemitowane np. kilkanaście godzin wcześniej. W czasie odtwarzania można przewijać program do przodu. Tylko dlaczego to nie działa na...

Usługa ReplayTV z kanałami Grupy TVN

12 kwiecień 2017

UPC podpisało porozumienie w sprawie udostępnienia pozycji programowych TVN w ramach usługi ReplayTV. W ten sposób klienci UPC w ramach abonamentu mają możliwość odtworzenia wybranych programów nawet do 7 dni po ich emisji bez ręcznego...

Paramount Channel HD dołączył do oferty Vectry

10 marzec 2017

Sieć kablowa Vectra dołączyła do oferty telewizyjnej Paramount Channel HD. Kanał prezentuje w ramówce hollywoodzkie produkcje filmowe i został dodany do Złotego pakietu operatora. Łącznie z nim listę kanałów wzbogacił serialowy Comedy Central HD.

BBC Lifestyle HD dla abonentów pakietu Max w UPC

13 grudzień 2016

UPC wprowadziło do oferty telewizyjnej kolejny kanał w wysokiej rozdzielczości. BBC Lifestyle HD prezentuje programy dotyczące domu, rodziny i życia. Kanał emituje programy kulinarne, dekoratorskie a także ukazuje jak dobrze żyć na co dzień.