ASTER Biznes wyróżniony Złotą Anteną

Reklama
AsterW tegorocznej edycji Kapituła Konkursu uhonorowała ASTER Biznes wyróżnieniem w konkursie Złota Antena 2010 za Pakiet usług teleinformatycznych dla małych firm. Konkurs ma na celu m.in. popularyzację firm, które przyczynili się do rozwoju telekomunikacji w Polsce.ASTER Biznes jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce oferuje 6 usług dla przedstawicieli segmentu małych firm. Unikalność oferty polega na tym, że przedstawiciele biznesu mogą liczyć na kompleksowy pakiet, który zagwarantuje korzystanie z usług, bazujących na sieci światłowodowej. Tym sposobem przedstawiciele biznesu mogą zastosować rozwiązania jednej firmy zewnętrznej.

„Szczególnie istotny jest dla nas fakt, że usługi dedykowane przez nasz departament cieszą się takim uznaniem zarówno wśród Klientów biznesowych, jak i ekspertów branży teleinformatycznej, którzy oceniają wszystkie dostępne usługi i ich potencjał rynkowy. Otrzymane wyróżnienie to doskonały pretekst do kreowania kolejnych usług i rozwiązań dla naszych Klientów" – powiedział Robert Sababady, Dyrektor ASTER Biznes.


Wyróżniony Pakiet usług teleinformatycznych dla małych firm ASTER Biznes:

- usługa ASTER Biznes TV – pakiet kanałów informacyjnych i muzycznych z prawem do odtwarzania w lokalach publicznych,

- usługa telefonii stacjonarnej z przeznaczeniem w trzech abonamentach,

- usługa telefonii mobilnej z podziałem na charakter swojej pracy,

- usługa dostępu do Internetu w biurze z opcją poczty email oraz miejsce do uruchomienia (hostingu) strony internetowej,

- usługa mobilnego dostępu do Internetu,

- usługa Help Desk - utrzymanie sprawności w biurze, jak i ograniczenia do minimum czasu awarii komputerów.


Reklama
Reklama