4 kanały Grupy Kino Polska w ofercie T-Mobile

Kino Polska w ofercie telewizyjnej T-Mobile
Reklama

Do usługi telewizyjnej sieci komórkowej T-Mobile dołączyły cztery kanały należące do Grupy Kino Polska. Nowe pozycje programowe są dostępne dla wszystkich abonentów usługi. Jakie kanały można zobaczyć w ofercie T-Mobile Magenta Dom?

T-Mobile Magenta Dom z nowymi kanałami

Do usługi telewizyjnej T-Mobile dołączyły cztery kanały. Dwa z nich są na co dzień są dostępne w naziemnej telewizji tj. Zoom TV i Stopklatka. Kolejne dwa dotychczas dostępne w transmisji kablowej satelitarnej tj. Kino Polska i Kino Polska Muzyka.

Kanały grupy medialnej Kino Polska zasilą zawartość oferty telewizyjnej w ramach pakietu Magenta Dom i znajdą się na następujących pozycjach EPG: Stopklatka – 121, Kino Polska – 122, Zoom TV – 123 oraz Kino Polska Muzyka – 610.

Tradycyjna telewizja wypierana przez IPTV

„Telewizja zmienia się wraz z przyzwyczajeniami widzów i do jej oglądania nie jest już potrzebny telewizor. Dzięki nowej usłudze IPTV od T-Mobile Polska mamy okazję zaprezentować ciekawą ofertę naszych najpopularniejszych kanałów zupełnie nowym odbiorcom” – mówi Jacek Koskowski, General Director Sales & Distribution Poland w Grupie Kino Polska.

 

Więcej informacji na temat komponentu telewizyjnego oferty Magenta Dom można przeczytać na https://www.t-mobile.pl/c/magenta-dom/telewizja.

Reklama
Reklama