Max zastąpi HBO Max. Znamy datę startu platformy

Kiedy data startu platformy Max w Polsce?
Reklama

Platforma Max zastąpi HBO Max. Oprócz zmiany nazwy, abonenci mogą liczyć na dostęp do nowych seriali i filmów. W ofercie pojawią się nowe pakiety, a dotychczasowi klienci zachowają dostęp do usług. Sprawdź szczegóły nowej platformy.


Max zastąpi HBO Max w czerwcu

Debiut platformy Max był zapowiadany na początku br. W ramach jednej platformy abonenci zyskają dostęp do treści globalnych marek medialnych jak HBO, DC oraz Warner Bros. W ofercie znajdą się relacje sportowe, w tym z Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Dodatkowo będzie można obejrzeć produkcje znane z kanałów TVN. 

Start platformy Max jest wyznaczony na 11 czerwca 2024 r. Jak zapowiada nadawca „biblioteka treści będzie ponad dwukrotnie większa niż ta znana dotychczas z HBO Max”. 

3 pakiety abonenckie

Dla polskich użytkowników Max będą udostępnione do zakupu 3 pakiety: Podstawowy, Standardowy i Premium z subskrypcją miesięczną lub roczną. 

Oferta programowa pakietów obejmie seriale, filmy dostępne krótko po premierach kinowych, produkcje dokumentalne oraz  programy rozrywkowe, międzynarodowe wydarzenia sportowe oraz newsy i kanały na żywo. Obecnie trwają prace nad ponad 15 produkcjami, które mają zostać pokazane na platformie Max w ciągu najbliższych dwóch lat.

Spot reklamowy Max | Max/Youtube

Kanały telewizyjne uzupełnieniem pakietów

Wszyscy użytkownicy platformy zyskają dostęp do kanału TVN. Stacje HBO, HBO 2 oraz HBO 3 będą częścią oferty pakietów Standard i Premium. 

Kupując pakiet dodatkowy „Kanały TV i Sport” użytkownicy mogą uzyskać dostęp do kolejnych 25 kanałów: TVN24, TVN24 BiS, CNN, Eurosport 1, Eurosport 2, TVN 7, TTV, METRO, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Warner TV, HGTV, Travel Channel, Food Network, Animal Planet, Cartoon Network, Cartoonito, ID, TLC, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Life, Discovery Science oraz DTX.

Dostęp dla klientów HBO Max

Dotychczasowi użytkownicy HBO Max będą mieli dostęp do platformy Max – zachowają swoje wcześniejsze profile, historię oglądania i tytuły w sekcjach „kontynuuj oglądanie” i „moja lista”. Dokładne informacje o dostępie do serwisu Max użytkownicy HBO Max uzyskają w bezpośredniej korespondencji na adresy e-mail, których używają, logując się na platformę lub za pośrednictwem dostawców subskrypcji.

Reklama
Reklama