Platforma Max. Oferta programowa i ceny pakietów

Platforma MAX, ceny pakietów, seriale, filmy, dostęp na urządzeniach
Reklama

Wystartowała nowa platforma streamingowa Max, która zastąpiła HBO Max. W jej ofercie znalazły się produkcje takich marek jak HBO, Warner Bros., Discovery oraz TVN. Ile kosztuje dostęp do Max i co można obejrzeć?

Globalna platforma dostępna w Polsce

Data premiery tj. 11 czerwca była już zapowiadana przez Warner Bros. Discovery, o czym pisaliśmy w artykule „Max zastąpi HBO Max. Znamy datę startu platformy”. W związku ze startem odbyła się specjalna konferencja, a informacja o starcie nowej platformy była obecna przez cały dzień w TVN24 i wieczornych Faktach TVN. Max będzie dostępna w 25 krajach Europy.

Spot promocyjny platformy Max | Max

Ile kosztują pakiety platformy Max?

Platforma przygotowała dla polskich abonentów trzy pakiety: Podstawowy, Standardowy i Premium. Zależnie od wykupionego pakietu będzie można obejrzeć m.in. seriale HBO, filmy, materiały biblioteki TVN, a także Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024.

Pakiet Podstawowy
Cena: 19,99 zł/miesiąc lub 199,00 zł/rok
Oferta: Biblioteka TVN, seriale HBO, kanał TVN, Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024
Liczba urządzeń: 2 
Rozdzielczość obrazu: Full HD
Możliwość pobierania: Nie
Zawiera reklamy

Pakiet Standardowy
Cena: 29,99 zł/miesiąc lub 299,00 zł/rok
Oferta: Biblioteka TVN, HBO, kanały HBO, kanał TVN, Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024
Liczba urządzeń: 2 
Rozdzielczość obrazu: Full HD
Możliwość pobierania: Tak (30 pobrań)

Pakiet Premium
Cena: 49,99 zł/miesiąc lub 499,00 zł/rok
Oferta: Biblioteka TVN, HBO, kanały HBO, kanał TVN, Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024
Liczba urządzeń: 4 
Rozdzielczość obrazu: 4K UHD (w miarę dostępności)
Możliwość pobierania: Tak (100 pobrań z ograniczeniami)

Pakiet dodatkowy Kanały TV i Sport

Cena: 20,00 zł/miesiąc
Pakiet dodatkowy, który można zakupić wyłącznie z pakietem Podstawowym, Standardowym lub Premium. W ramach pakietu abonenci uzyskają dostęp do kolejnych 25 kanałów: TVN24, TVN24 BiS, CNN, Eurosport 1, Eurosport 2, TVN 7, TTV, METRO, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Warner TV, HGTV, Travel Channel, Food Network, Animal Planet, Cartoon Network, Cartoonito, ID, TLC, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Life, Discovery Science oraz DTX.

Na jakich urządzeniach dostępna?

Platforma streamingowa Max jest dostępna na telewizorach z funkcją Smart TV (Samsung, LG i Android TV) za pośrednictwem odtwarzaczy multimedialnych (Amazon Fire TV, Apple TV i Google Chromecast), na konsolach do gier (PlayStation5, PlayStation4, Xbox One i Xbox Series X|S), urządzeniach mobilnych i tabletach (iPhone, iPad, iPod touch i Android), oraz za pomocą przeglądarki internetowej na stronie Max.com.

Jakie kanały płatności?

W Polsce klienci mogą płacić za subskrypcję platformy za pomocą głównych dostawców (VISA, Mastercard, Amex i PayPal) oraz za pośrednictwem aplikacji (Apple App Store, Google Play Store i Samsung Checkout).

Pobieranie filmów i seriali z Max

Pakiety Standardowy i Premium mają możliwość pobrania materiałów z platformy i obejrzenia ich bez podłączenia do sieci Internet (offline). Pobrane materiały są przechowywane w pamięci wewnętrznej telefonu lub tabletu (pobranych pozycji nie można zapisać na karcie SD). Gdy zacznie się oglądać pobrany tytuł, to abonent będzie mieć 48 godzin na zakończenie jego oglądania, zanim wygaśnie. Nieobejrzane pobrane tytuły wygasają po 30 dniach. Po wygaśnięciu można odnowić lub usunąć pobrany tytuł.

Reklama
Reklama