„Przygotuj się na mundial” - nowa kampania sieci Aster

Aster„Przygotuj się na mundial”, pod takim hasłem Aster rozpoczyna kampanię reklamową adresowaną do kibiców. W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej, operator będzie promował telewizję cyfrową oraz dekodery HD PVR umożliwiające m.in. nagrywanie emisji piłkarskich rozgrywek.Kampania potrwa do 19 czerwca 2010 r. i obejmie zasięgiem prasę, radio i Internet. Dodatkowo, reklama pojawi się w warszawskim metrze, tramwajach i autobusach oraz na ekranach telewizorów w sieciach Saturn i Media Markt. Kampania nawiązuje do piłkarskich rozgrywek: w reklamach wykorzystane zostaną zielone tła, które kojarzą się z futbolowym boiskiem i hasła odnoszące się do piłkarskich emocji.

„Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to wydarzenie, które zgromadzi przed telewizorami wielu kibiców. Uznaliśmy, że jest to idealny moment, by pokazać możliwości, jakie oferuje cyfrowa telewizja w połączeniu z dekoderami HD PVR. Dzięki funkcji nagrywania programów, kibice nie opuszczą podczas mundialu żadnego ważnego wydarzenia i będą mogli obejrzeć powtórki meczu tyle razy, ile zechcą" – wyjaśnia Joanna Pasynkiewicz, wiceprezes zarządu Aster.

Zarówno w prasie, jak i Internecie operator zdecydował się na zastosowanie niestandardowych formatów, wyróżniających przekaz: wyspy konsekutywne, paski na górze strony, formaty rozwijane i belki to tylko niektóre z nich.

Kampania obejmie swoim zasięgiem także stacje radiowe (Złote Przeboje, Roxy, RMF Maxxx, Eska) oraz komunikację miejską (metro, autobusy, tramwaje).

W salonach Aster w Warszawie, Krakowie i Zielonej Górze pojawią się plakaty i animacje nawiązujące do kampanii. Rozdawane będą także ulotki informujące o możliwościach dekoderów HD PVR.


Reklama