Telewizja

Serial Karniak z Rafałem Rutkowskim w Comedy Central

Comedy Central przygotowuje się na nadchodzący mundial. W ramówce pojawi się miniserial „Karniak”. W roli głównej wystąpi aktor i komik Rafał Rutkowski, który wcieli się w niepozornego trenera piłki nożnej, który udowodni, że stare piłkarskie prawdy mają zastosowanie nie tylko na murawie.

Więcej…

Oglądalność pierwszego sezonu „Herkulesa”

TVN zakończył emisję pierwszego sezonu serialu „Herkules”. Przygody Herkulesa Nowaka i Sylwii Mazur spodobały się widzom. Stacja jest zadowolona z wyników oglądalności. Udziały w rynku pierwszego odcinka w grupie komercyjnej 16-49  wyniosły 9,18%.

Więcej…

Joel McHale gospodarzem programu „Celebrity Beef”
Joel McHale gospodarzem programu „Celebrity Beef”

Rywalizacja gwiazd Hollywood przeniesie się do kuchni. To tam najbardziej znani celebryci będą walczyć o trofeum i dziesięć tysięcy dolarów. Program „Celebrity Beef” poprowadzi aktor i komik Joel McHale, który będzie również degustatorem i sędzią przy wyborze najsmaczniejszych dań.

Więcej…

Maciej Świrski (drugi od prawej strony) | foto: KRRiT
Maciej Świrski (drugi od prawej strony) | foto: KRRiT

Maciej Świrski został wybrany na przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Zastąpił na tym stanowisku Witolda Kołodziejskiego. Kadencja nowego przewodniczącego i pozostałych członków Rady będzie trwała sześć lat. Kim jest nowy przewodniczący?

Więcej…

Agata Młynarska, ambasadorka Discovery Life
Agata Młynarska, ambasadorka Discovery Life

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, Discovery Life przygotowało weekendową ofertę programową poświęconą tematyce zdrowia psychicznego. Jakie programy będzie można zobaczyć w najbliższą sobotę i niedzielę?

Więcej…

Polsat Cafe rozpoczął emisję nowego reality show „Polskie żony”. Produkcja przedstawia mieszkanki wsi, miasteczek i dużych aglomeracji. Niespodziewane życiowe zakręty, od śmiechu po łzy wzruszenia oraz zaskakujące sytuacje. Tak ma wyglądać każdy odcinek „Polskich żon”.

Więcej…

Reklama