Telewizja

Maciej Świrski pod Trybunał Stanu

Na konferencji prasowej w Sejmie zorganizowanej przez Koalicję Obywatelską, Trzecią Drogę i Lewicę, ugrupowania przekazały informację, że został złożony wniosek o Trybunał Stanu dla Macieja Świrskiego – przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Więcej…

Oglądalność polskich kanałów BBC

Kanały państwowego nadawcy brytyjskiego na rynek polski zwiększają udział w rynku telewizyjnym. W kwietniu br. całe portfolio kanałów uzyskało najwyższy wynik od 2015 r. Co spowodowało wzrost zainteresowania widzów?

Więcej…

Oglądalność miesięczna Dzień Dobry TVN

Śniadaniowy program TVN w kwietniu utrzymał się na pierwszej pozycji wśród najchętniej oglądanych programów porannych. Ile wyniosła oglądalność „DDTVN i udział w rynku telewizyjnym?

Więcej…

Koniec „Hotel Paradise 8”. Jaka oglądalność finałowego odcinka?

Zakończył się ósmy sezon „Hotelu Paradise”. W finałowym momencie wzięli Agnieszka i Jędrzej. Para od początku programu tworzyła bliskie relacje, które pozwoliły im dotrzeć razem do ostatniego odcinka. Ilu widzów obejrzało ostatni odcinek?

Więcej…

2. sezon „The Traitors. Zdrajcy”. Zgłoszenie. Casting

TVN będzie kontynuował produkcję „The Traitors. Zdrajcy”. Telewizja potwierdziła, że rozpoczyna poszukiwania uczestników do drugiego sezonu programu. Chętni mogą zgłaszać się przez specjalny formularz. Sprawdź szczegóły.

Więcej…

Izrael zamknął biuro telewizji Al Jazeera

Izrael odebrał akredytację prasową telewizji Al Jazeera na terytorium tego kraju. Stacja protestuje przeciwko decyzji administracji premiera Benjamina Netanjahu i wzywa organizacje zajmujące się wolnością mediów do stanowczej reakcji.

Więcej…

Reklama