Wielkanocna ramówka na antenie TV Puls

TV PulsTV Puls na okres Świąt Wielkanocnych przygotowała filmowe premiery m.in. „Godzilla: ostatnia wojna”, „Gra w serca” i „Morska opowieść”. Dla najmłodszych widzów stacja przygotowała propozycje filmowe z ulubionymi bohaterami: „Tom i Jerry: wielka ucieczka” oraz „Królik Bugs gwiazda gwiazd”.W Wielką Sobotę, 3 kwietnia o godz. 12:30 TV Puls zaprasza najmłodszych widzów stacji do obejrzenia pełnometrażowej bajki „Królik Bugs gwiazda gwiazd”. Następnie o godz. 14:30 stacja wyemituje film familijny o przygodach trójki przyjaciół „Żabusiu, gdzie jesteś”.

Sobotni wieczór widzowie spędzą przy filmie akcji: „Godzilla: ostatnia wojna”. Tym razem Ziemia zostaje zaatakowana przez tajemnicze potwory, a jedyną nadzieją dla ludzkości okaże się uwięziona w arktycznych lodach Godzilla.

W Wielkanocną Niedzielę, od godz. 12:30 na wielbicieli magii i wielkich przygód czekać będą „Bibi Blocksberg - Mała czarodziejka” i film przygodowy „Podróż do wnętrza ziemi”.

Nie zabraknie także propozycji dla dorosłych widzów. O godz. 20:00 TV Puls wyemituje komedię romantyczną o poszukiwaniu miłości - „Gra w serca”. W rolach głównych widzowie zobaczą Angelinę Jolie, Seana Connery i Ryana Phillippe'a.

W lany poniedziałek o godz. 12:15 stacja zaproponuje pełnometrażową bajkę „Tom i Jerry: Wielka ucieczka”. Następnie o godz. 14:00 na widzów czekać będzie premiera telewizyjna „Morska Opowieść”, film z gatunku fantasy opowiadający historię miłości profesora Oksfordu Thomasa Bradley'a i pięknej syreny Nereid. W rolach głównych wystąpią Billy Zane oraz Kelly Brook. Wieczorem, o godz. 20.00 TV Puls zaprosi swoich widzów na komedię pt. „Zjawy”.