Travel Channel rozszerza zasięg swojego programu

Travel Channel29 marca oferta platformy TM NET Malaysia została wzbogacona o kanał podróżniczy - Travel Channel, zaś z dniem 1 maja Travel Channel zagości w ofercie platformy SKY w Nowej Zelandii. W Polsce Travel Channel dociera do 5,4 mln abonentów za pośrednictwem platform cyfrowych i sieci kablowych.Travel Channel obecny jest na polskim rynku od 1998 roku. Nadawany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w polskiej wersji językowej od 11 lat dostarcza swoim widzom inspiracji do poznawania nowych miejsc oraz wiedzy o ciekawych i nie odkrytych jeszcze zakątkach świata.

Travel Channel to kanał ukierunkowany na polskiego widza. Program „Travel 2010” to polski program tworzony przez polską ekipę. Wraz z Michałem Borejko - reżyserem i prezenterem odkrywamy na nowo znane zakątki Polski oraz poznajemy miejsca dotąd nie odkryte przez turystę a warte zobaczenia - duże miasta i małe kurorty, parki narodowe, muzea i ośrodki SPA.

Dużo zależy od pory roku. Zimą odwiedzamy ośrodki narciarskie, latem miejscowości nadmorskie i jeziora. Każdy miesiąc to nowa podróż, ukazująca na nowo interesujące zakątki, ludzi, tradycje i zabytkowe budowle.