„Miłość w rytmie disco” – pierwszy serial produkcji Polo TV

Polo TVPolo TV startuje z premierowym serialem „Miłość w rytmie disco”. To pierwsza tego typu produkcja na antenie stacji. „Miłość w rytmie disco” to 11-odcinkowy serial, wyprodukowany na zlecenie Polo TV. Głównymi bohaterami nowego serialu są pracownicy dyskoteki.Fabuła w rytmie dance i disco polo

Główne role będą odgrywać: Joanna Kurowska jako kelnerka Nikola, Jacek Mędrala jako barman Paweł oraz Andrzej Nowak w roli ochroniarza. Przez ich pryzmat widzowie będą obserwowali życie toczące się w nocnym klubie. Będą świadkami miłosnych i życiowych perypetii głównych bohaterów, a także gości odwiedzających dyskotekę.

Istotną rolę w serialu „Miłość w rytmie disco” odgrywa muzyka dance i disco polo. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć fragmenty autentycznych koncertów zrealizowanych przez Polo TV.

Zdjęcia do „Miłości w rytmie disco” realizowane były głównie w warszawskim Klubie Explosion przy ul. Wał Miedzeszyński 646. Klub jest znany widzom Polo TV z racji organizowanych co roku koncertów urodzinowych stacji.

Piosenkę, która znalazła się w czołówce serialu, nagrał zespół Weekend.

Emisja: w soboty o godzinie 18:00 w Polo TV

Powtórki: w niedziele o godz. 18:00, we wtorki i środy o godz. 15:00 oraz w czwartki o godz. 16:00.