Mazurska Noc Kabaretowa w TV Puls. Jaka była oglądalność?

TV Puls Mazurska Noc KabaretowaW ubiegłą sobotę odbyła się XIX Mazurska Noc Kabaretowa. Po raz pierwszy w historii imprezy, transmisję przeprowadziła TV Puls. Od pierwszej edycji wydarzenia transmisję przeprowadzała TVP. Jaką oglądalność osiągnęła tegoroczna impreza?TV Puls zadowolona z oglądalności

TV Puls podjęła się transmisji Mazurskiej Nocy Kabaretowej, po tym jak oficjalnie było już wiadomo, że TVP w tym roku tego nie uczyni. Sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy. Od pierwszej edycji wydarzenia tj. 1999 roku, transmisja była prowadzona przez państwowego nadawcę.

TV Puls osiągnęła udziały w rynku na poziomie 16,5% wśród widzów telewizji naziemnej (SHR, DVBT 16-49). W trakcie transmisji wydarzenia, TV Puls była liderem w tej grupie.

W grupie All 16-49 transmisja osiągnęła ponad 11% udziałów (SHR), a TV Puls zajęła drugie miejsce w rankingach oglądalności kanałów w prime time.

TV Puls wyemitowała również powtórkę XIX Mazurskiej Nocy Kabaretowej, która osiągnęła 12,56% udziałów w DVBT (SHR, 16-49) oraz 7,55% udziałów w All 16-49 (SHR).