„Kicia Rożek”. Nowe przygody mieszkańców królestwa w Cartoon Network

Kicia Rożek Cartoon NetworkW Cartoon Network zagości najbardziej pozytywna różowa księżniczka Cartoon Network, która w nowych odcinkach serialu stanie do rywalizacji o tytuł super gracza. Ponadto fani kreskówki będą mieli okazję wziąć udział w konkursie Kici Rożek z nagrodami.Kicia Rożek i magiczne królestwo

Pełna pozytywnej energii Kicia Rożek jest władczynią magicznego królestwa. Urocza księżniczka za punkt honoru obrała sobie, by wszyscy jej przyjaciele i poddani mieli równie dobre samopoczucie jak ona. Gdy jednak coś nie idzie po jej myśli, różowa kotka - jednorożec potrafi się mocno zniecierpliwić.

W jednym z nowych odcinków mała bohaterka wraz z bratem Piesiem Rożkiem oraz Orłodylem, dr Lisiczką i Richardem zagrają w planszówki, a także odwiedzą wyjątkowe wesołe miasteczko. Sprawy przybiorą zaskakujący obrót, gdy na ich drodze stanie zakapturzona postać, która zamieni niewinną zabawę w zaciętą rywalizację.

Dodatkowo na https://konkursy.cartoonnetwork.pl rozpoczął się konkurs „Kicia Rożek przynosi Ci szczęście”, którego uczestnicy do 17 lutego będą mogli walczyć o atrakcyjne nagrody w postaci zestawów Lego Kicia Rożek.

Emisja: od 28 stycznia, od poniedziałku do piątku o godz. 15:05 w Cartoon Network


Reklama